Hangi AirPods alınmalı?

kapibarakerem

Yoctopat
Daha fazla  
AirPods Pro, AirPods 3, AirPods 2. nesil arasında kaldım. Kulak içi kulaklık rahat mı bilmiyorum çünkü Haylou GT1 Pro kullanıyordum kulak içi olarak biraz rahatsız ediyor o kadar para verip rahatsız eden bir kulaklık kullanmak istemem açıkçası. AirPods 3'ünde rahat olmadığını söyleyen yorumlar okudum kulağa büyük geldiğini söyleyenler var, AirPods 2. nesil ise bilmiyorum diğer AirPods'lardan çok eksik özelliği var yardımcı olursanız sevinirim (özellikle ürünleri kullanmış arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur).

Fiyatını geçtim ama bir kere alacağım için iyi bir seçim yapmak istedim, dışarıda ve bilgisayarımda kullanacağım, AirPods Pro ve AirPods 3 kullanan arkadaşlarım var ikisi de kulaklıklarından memnun olduklarını söylüyorlar.

Uzun süre boyunca 2. seriyi kullandım. Şu an 3'ü kullanıyorum, kullanıcı deneyimi ile ilgili sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışayım. Şu zamana kadar çok memnunum.

Son düzenleme:
3'ün rahat olmadığını kulaktan çıktığını ya da kulağı rahatsız ettiğini söylüyorlar en iyi yorum alan ise 2. nesil olarak gördüm ama oda çok eskidi, tüm AirPods serilerine sahip olmalarına rağmen hala 2. nesil kullananlarda var, aynı zamanda bulunduğum ülkede 3. nesil ve Pro arasında neredeyse fiyat farki yok, daha cok kulagi rahatsiz ediyor mu kisminda takildim.

Uzun süre boyunca 2. seriyi kullandım. Şu an 3'ü kullanıyorum, kullanıcı deneyimi ile ilgili sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışayım. Şu zamana kadar çok memnunu.

2. nesil ve 3. nesil arasında rahatlık olarak çok fark var mı veya para kısmını düşünmez isek hangisini almak daha mantıklı olur.

Son düzenleme:
3'ün rahat olmadığını kulaktan çıktığını ya da kulağı rahatsız ettiğini söylüyorlar en iyi yorum alan ise 2. nesil olarak gördüm ama oda çok eskidi, tüm AirPods serilerine sahip olmalarına rağmen hala 2. nesil kullananlarda var, aynı zamanda bulunduğum ülkede 3. nesil ve Pro arasında neredeyse fiyat farki yok, daha cok kulagi rahatsiz ediyor mu kisminda takildim.

2. nesil ve 3. nesil arasında rahatlık olarak çok fark var mı veya para kısmını düşünmez isek hangisini almak daha mantıklı olur.
Ben Pro almayı düşünüyordum önce, ancak kulaklıkları dışarıda çok kullanıyorum ve Pro'nun aktif gürültü engelleme özelliği beni dışarıda rahatsız ederdi. 3'ü aylardır kullanıyorum, bir kez bile kulağımda düşme olayı yaşamadım. O tamamen sizin kulak yapınıza bağlı bir olay, rahatlık açısından 2 ve 3 benim için eşit rahatlıkta. 3'ün ses kalitesi çok daha iyi 2'ye göre.

Ben Pro almayı düşünüyordum önce, ancak kulaklıkları dışarıda çok kullanıyorum ve Pro'nun aktif gürültü engelleme özelliği beni dışarıda rahatsız ederdi. 3'ü aylardır kullanıyorum, bir kez bile kulağımda düşme olayı yaşamadım. O tamamen sizin kulak yapınıza bağlı bir olay, rahatlık açısından 2 ve 3 benim için eşit rahatlıkta. 3'ün ses kalitesi çok daha iyi 2'ye göre.
Birazdan Airpods alabilirim mağazaya gidiyorum, Airpods Pro rahatmı acaba diye düşünüyorum önceden uygun fiyatlı kullandığım kulakiçi kulaklık rahatsız ediyordu, Airpods 3 bana uyacak mı acaba.

Geri
Yukarı