Hangi Antivirüs Programı Daha İyi?

Hayatımda hiç windows defender dışında antivirüs kullanmadım. Eğer antivirüs kullanacaksanız ücretsiz antivirüs kullanmayın. Kimse babasının hatrına program çıkarmaz.

Gerçek zamanlı olarak Kaspersky IS güzel bir tercih. Ayrıca başlangıçta çalışmasını ve gerçek zamanlı korumasını kapatarak belirli aralıklarla Malwarebytes kullanılabilir. Sadece tarama yapmak için. Kaspersky yerine geçmez tabii. (Malwarebytes tarama ayarlarında Rootkit açarak daha da derinlemesine tarama da yapılabilir.)

Hayatımda hiç Windows Defender dışında antivirüs kullanmadım.

Windows Defender'a güvenebileceğimi sanmam 😁
Gerçek zamanlı olarak Kaspersky IS güzel bir tercih. Ayrıca başlangıçta çalışmasını ve gerçek zamanlı korumasını kapatarak belirli aralıklarla Malwarebytes kullanılabilir. Sadece tarama yapmak için.

Bilgisayara format atmıştım ve direk Kaspersky yükledim yeterli olur mu? Taramaya gerek var mıdır?

Windows Defender'a güvenebileceğimi sanmam 😁

Bilgisayara format atmıştım ve direk Kaspersky yükledim yeterli olur mu? Taramaya gerek var mıdır?
Format attıysanız tam tarama yapmanıza gerek yok. Virüs şüphesi duyduğunuzda yapabilirsiniz ama büyük ihtimalle Kaspersky ona ihtiyacınız kalmadan gerçek zamanlı olarak zararlıyı engeller.

Yeni konular

Geri
Yukarı