Hangi Antivirüs Programını Kullanıyorsunuz?

Kullandığınız AntiVirus Yazılımı Hangisidir ?

• Ad-Aware Pro Security

Oy: 0 0,0%
  • McAfee Internet Security

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    20
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

daradevil124

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri,

Bugün aklıma böyle bir fikir geldi herkes kullandığı virüs programını yukarıdaki anketten seçerek ankete oylama yapabilir. Neden o antivirüs programını kullandığınızı artılarını ve eksilerini yazabilirsiniz. Umarım kurallara aykırı olmayan bi konu olmuştur. Eklemek istediğiniz antivirüs programlarını başlık altından mesaj olarak iletebilirisiniz.

- Anket 7 günün sonunda otomatik kapanacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak "En iyi virüs programı" diye bir kavram yoktur. Sisteminiz iyiyse Kaspersky, yeterli değil ise Norton 360 veya IS.

Ben Qihoo 360 Total Security kullanıyorum, listede yok. Ve bunun gibi birsürü antivirüs programı var. Herkesin kendi kullandığı antivirüs kendine göre iyidir. Bence saçma bir anket olmuş. Technopat hangi antivirüsü kullanıyor diye başlık açılabilirdi. Bu arada qihoo 360 antivirüs, avast eset ve avg den daha başarılı. Tabi haliyle avast eset ve avg isim yaptığı için listeye almış olabilirsin. Belki qihoo 360 ismini bile duymamışsındır.

Ben Qihoo 360 Total Security kullanıyorum, listede yok. Ve bunun gibi birsürü antivirüs programı var. Herkesin kendi kullandığı antivirüs kendine göre iyidir. Bence saçma bir anket olmuş. Technopat hangi antivirüsü kullanıyor diye başlık açılabilirdi. Bu arada qihoo 360 antivirüs, avast eset ve avg den daha başarılı. Tabi haliyle avast eset ve avg isim yaptığı için listeye almış olabilirsin. Belki qihoo 360 ismini bile duymamışsındır.
Evet tavsiyen üzere konuyu bildirdim, ve en kısa zamanda ankete Qihoo 360 Total Security seçeneğini ekleyeceklerdir.

En iyi anti-virüs diye bir şey yoktur. 8 senelik bilgisayarımda KIS 14 kullanıyordum ve azıcık kasma yapmıyordu. Bilgisayarın yeni ise sorun olmaz diye düşünüyorum.

@daradevil124
Şahsen Avira kullanıyorum ama kesinlikle Kaspersky Internet Security 2014 öneriyorum.

Son düzenleme:
En iyi anti-virüs diye bir şey yoktur. 8 senelik bilgisayarımda KIS 14 kullanıyordum ve azıcık kasma yapmıyordu. Bilgisayarın yeni ise sorun olmaz diye düşünüyorum.
Konu ismini ben düzeltemiyorum, yetkili birisi konuya el atarsa sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı