Hangi antivirüs uygulaması kullanılmalı?

Merhaba, Windows 10 laptopuma antivirus uygulaması yüklemek istiyorum. Windows Defender yeterli gelmiyor. Fazla bilgisayarı zorlamayan ve güvenilir antivirus önerileriniz nelerdir?

Not! Bazı antivirüs programları PC yavaşlatıyor sistemime uygun önerebilirseniz iyi olur.

● Windows 10.
● i5-2450M.
● 4 GB RAM.
● 500GB SSD.
● GT520M.
Kaspersky kullanmaya başladım gayet memnunum herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım lakin yüksek ram kullanma durumlarından bihaberdim 16gb ram var bende bir farklılık olmadı.

Merhaba, Windows 10 laptopuma antivirus uygulaması yüklemek istiyorum. Windows Defender yeterli gelmiyor. Fazla bilgisayarı zorlamayan ve güvenilir antivirus önerileriniz nelerdir?

Not! Bazı antivirüs programları PC yavaşlatıyor sistemime uygun önerebilirseniz iyi olur.

● Windows 10.
● i5-2450M.
● 4 GB RAM.
● 500GB SSD.
● GT520M.
O RAM ile AV kullanma.

Şu an gayet güzel bir program şayet ben yıllardır Kaspersky kullanıyordum McAfee'ye geçtim ve yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum şu ana kadar hiç sorunum olmadı. Kullandığım en iyi avlerden.

Hocam McAfee'den kurucusu bile nefret ediyor. 😂

● Windows 10.
● i5-2450M.
● 4 GB RAM.
● 500GB SSD.
● GT520M.
ESET deneme sürümü.
Kaspersky'ın şu aralar kaynak kullanımını beğenmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı