Hangi Antivirüsü Kullanıyorsunuz?

Üst düzey programların neredeyse bir çoğu birbirinin kopyası gibidir.Sisteminiz için en optimize olanı yükleyin, abartmayın.

Eğer bilgisayar iyi kullanırsa Windows Defender rahat olarak işinizi görür.

Eğer aile ile ortak kullanıyorsanız kesinlikle yükleyin derim.Hatta deepfreeze tarzı programları bile ailenizi ufak bir süreçte eğitip yıllarca sorunsuz geçinebilirsiniz.

Ek olarak sadece AVG yazılımında İnternet denetiminizi (gönder-al) sınırlayan bir artı gördüm eğer illa yükleyeceksem son çarem AVG olurdu.

ESET nod32 kullanıyorum.

Üst düzey programların neredeyse bir çoğu birbirinin kopyası gibidir.Sisteminiz için en optimize olanı yükleyin, abartmayın.

Eğer aile ile ortak kullanıyorsanız kesinlikle yükleyin derim.Hatta deepfreeze tarzı programları bile ailenizi ufak bir süreçte eğitip yıllarca sorunsuz geçinebilirsiniz.

Ek olarak sadece AVG yazılımında İnternet denetiminizi (gönder-al) sınırlayan bir artı gördüm eğer illa yükleyeceksem son çarem AVG olurdu.
Peki sıradan kullanıcılar için yani arada sırada bilgisayarı açıp steam'den iki oyun oynayıp kapatanlar için yeterli olur mu Windows Defender?

Peki sıradan kullanıcılar için yani arada sırada bilgisayarı açıp steam'den iki oyun oynayıp kapatanlar için yeterli olur mu Windows Defender?
Orjinal yazılım her zaman güvenlidir bu yüzden tercih ediyoruz, üstelik steam virüs bulaştırcaksa neden tercih edelim ki mis gibi kaçak var :) Windows Defender güncellemelerini kapatmadığınız sürece bir sorun olacağını zannetmiyorum.

Windows Defender. Güvenlik güncelleştirmelerini yapıyorum, virüs var yok kafama takmadan işlerime devam ediyorum. WD harici programların hepsi sistemi yormaktan başka bir şey yapmıyor bana göre.

Demeye korkuyorum ama kullanmıyorum. Kendi güvendiğim şeyleri indirdiğimi düşünüp indirmedim, üşeniyorum ayrıca :D

Windows Defender'in denetimli klasör(fidye koruma) özelliği sebebiyle şu an en iyi o bence(Varsayılan olarak kapalıdır açılması gerek). Rockstar Games'in 2 tane uygulaması denetimli klasör kapısını zorluyor, denetim geçmişin de görürsün zaten, onlara oradan özel izin vermen gerekiyor yoksa oyun açılmıyor. Rockstar Games dosyalarının belgeler klasörün de olması kötü.
Üst düzey programların neredeyse bir çoğu birbirinin kopyası gibidir. Sisteminiz için en optimize olanı yükleyin, abartmayın.

Ek olarak sadece AVG yazılımında internet denetiminizi (gönder-al) sınırlayan bir artı gördüm eğer illa yükleyeceksem son çarem AVG olurdu.

Avast, AVG'yi satın aldı ve Avast bir ara tüm forumların gündemine oturmuştu, tüm kişisel bilgileri bir yan kuruluşu vasıtasıyla satıyorlarmış, Antivirüsten çok kişisel bilgi satıcılığı yaparak para kazanıyorlarmış, o yüzden ücretsizmiş meğer. Özür üstüne özür dilediler ama nafile.

Son düzenleme:
Hitman Pro En İyisi Relevant Knowledgeyi bile siliyor Regedite sızmış **refsiz

Dosya Ekleri

• hİTısı.PNG
    hİTısı.PNG
    14,2 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı