Hangi Apple Watch bana uygun?

Prensess1871

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben iPhone kullanmayı düşünüyorum ve o markadan saat almak istiyorum. İhtiyacım olanlar müzik dinlemek ufak mesajlar göndermek arayanı cevaplayabilmek ve YouTube gibi yerlerden video izleyip Instagram'a girebilmek. Bir video izledim www. Yazıp bir yerden girilebiliyor o gibi sitelere girildiğini bilmiyordum tek ihtiyacım bunlar hangisini almalıyım sizce uygun fiyatlı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben iPhone kullanmayı düşünüyorum ve o markadan saat almak istiyorum. İhtiyacım olanlar müzik dinlemek ufak mesajlar göndermek arayanı cevaplayabilmek ve YouTube gibi yerlerden video izleyip Instagram'a girebilmek. Bir video izledim www. Yazıp bir yerden girilebiliyor o gibi sitelere girildiğini bilmiyordum tek ihtiyacım bunlar hangisini almalıyım sizce uygun fiyatlı?

Bence fiyatı uygun ve işini gören bir saat işini görür. (yanlış anlaşılmasın Apple Watch tabiiki de alın.).

Youtube, Instagram vs giremezsiniz Apple Watch üzerinden, anca bildirimlerini alabilirsiniz. Series 1 38mm kullanıyordum 2 yıldır, geçen ay SE 40mm modeline geçtim, Series 6’daki EKG, kandaki oksijen ölçümü, hep açık ekran özelliği benim için gereksizdi. Eski saatin de kordonunu da kullanabiliyorum hem (38-40 ve 42-44 kordonları birbiriyle uyumlu). Ama İnstagram, Youtube olsun derseniz öyle bir saat yok dünyada henüz. Spotify falan var işte, klavye özelliği olmadığı için mesaj atma da yok, anca gelen mesaja sesli yanıt verebilirsiniz, Siri sesi yazıya çeviriyor.

Youtube, Instagram vs giremezsiniz Apple Watch üzerinden, anca bildirimlerini alabilirsiniz. Series 1 38mm kullanıyordum 2 yıldır, geçen ay SE 40mm modeline geçtim, Series 6’daki EKG, kandaki oksijen ölçümü, hep açık ekran özelliği benim için gereksizdi. Eski saatin de kordonunu da kullanabiliyorum hem (38-40 ve 42-44 kordonları birbiriyle uyumlu). Ama İnstagram, Youtube olsun derseniz öyle bir saat yok dünyada henüz. Spotify falan var işte, klavye özelliği olmadığı için mesaj atma da yok, anca gelen mesaja sesli yanıt verebilirsiniz, Siri sesi yazıya çeviriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burdan yapılabiliyormuş :)
Doğru. Eğer ekran kamera vs. umrunuzda değilse iPhone SE 2.nesil gayet uygun.
Görüntüsü güzel başta ve bildirimleri görebilmek arayanları kısa zamanda açmak çok pratik , zaten bu çoğu şekil saatlerde var olduğu için bu yönden anlattım müzik dinlemek vs
Saat bilgim yok kusura bakmayın ben okulda 12 saat duruyorum hem saate bakip boş zamanımda müzik dinlemem süper olur benim için bu yüzden soruyorum
3 milyara kadar olması bana göre ideal fiyat zaten çok uğraşıcak değilim
genel hayatımda saatte öyle bildirimlere bakarım geçerim spor için çok amaçlı zaten :)

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan yapılabiliyormuş :)

Görüntüsü güzel başta ve bildirimleri görebilmek arayanları kısa zamanda açmak çok pratik, zaten bu çoğu şekil saatlerde var olduğu için bu yönden anlattım müzik dinlemek vs.
Saat bilgim yok kusura bakmayın ben okulda 12 saat duruyorum hem saate bakip boş zamanımda müzik dinlemem süper olur benim için bu yüzden soruyorum.
3 milyara kadar olması bana göre ideal fiyat zaten çok uğraşacak değilim.
Genel hayatımda saatte öyle bildirimlere bakarım geçerim spor için çok amaçlı zaten :)

O zaman iPhone SE tam size göre.

Geri
Yukarı