Hangi Assassin's Creed oyunu alınmalı?

Odyssey alacak olursan Gold versiyonu al. İçerisinde Odyssey'in DLC'leri dışında AC3 Remastered ve AC Liberation HD bulunuyor.
Hocam gold alsam bile ac3 kaldırır mı bilemiyorum. Hatta henüz origins ve odyssey'i kaldırır mı onu da bilemiyorum. Birini alıp deneyeceğim. Kaldırmazsa iade ederim.

Hocam sistem özelliklerini yazın ona göre tavsiye verelim.
Tavsiye olarak ihtiyacım yok hocam, teşekkürler yine de. Odyssey ve origins tam sınırda oyunlar sistemim için. Daha üstünü kaldıramam, daha altını kaldırırım. 2si arasında bir seçim yapmaya çalışıyorum sadece, birini alıp deneyeceğim. eğer fps sorunu yaşarsam iade edeceğim.

Tavsiye olarak ihtiyacım yok hocam, teşekkürler yine de. Odyssey ve Origins tam sınırda oyunlar sistemim için. Daha üstünü kaldıramam, daha altını kaldırırım. 2'si arasında bir seçim yapmaya çalışıyorum sadece, birini alıp deneyeceğim. Eğer FPS sorunu yaşarsam iade edeceğim.

Hocam Black Flag alın geçin. Odyssey'de alabilirseniz alın. Origins bedava olsa da almayın. Assassin's Creed hayranı olarak oynarken kusasım gelen tek oyun Origins oldu.

Hocam Black Flag alın geçin. Odyssey'de alabilirseniz alın. Origins bedava olsa da almayın. Assassin's Creed hayranı olarak oynarken kusasım gelen tek oyun Origins oldu.

:D neden hocam, bu kadar sevmemenizin sebebi ne? Oysaki Antik Mısırı severim. Oyun ambiyans olarak güzel duruyordu :(

:D neden hocam, bu kadar sevmemenizin sebebi ne? Oysaki Antik Mısırı severim. Oyun ambiyans olarak güzel duruyordu :(

Hocam oyunda ilerleyebilmek için deli gibi yan görev yapıp seviye geliştirmeniz gerekiyor. Aksi taktirde gelişmeden ana görevlere girerseniz düşmanlara hasar veremiyorsunuz üstüne bir defa vuruyorlar ölüyorsunuz.
Düşünebiliyor musunuz yani arkadan hedefe yaklaşıp hidden blade'i düşmana saplıyorsunuz düşman acımadıki diyor.
Belki bu gelişme mevzusu Odyssey'de de var ama Odyssey oynarken o kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum. Belkide Antik Mısırı sevmediğimden de olabilir.

Sistemimin kaldıracağı oyunlar arasında şunlar var; 1'i eklemedim onu almayacağım.

• Assassin's Creed 2
  • Assassin's Creed Brotherhood.
  • Assassin's Creed Revelations / Gold Edition.
  • Assassin's Creed Freedom Cry.
  • Assassin's Creed Unity.
  • Assassin's Creed Rogue.
  • Assassin's Creed Chronicles: China.
  • Assassin's Creed Syndicate.
  • Assassin's Creed Origins.

Sizce hangisini/hangilerini almalıyım? Çok abartmadan birkaç tane önerebilirsiniz, malum 5 6 tane alırsam fiyatı beni aşar. Origins'in temasını çok sevdim, oyunun içeriği de güzel midir?
AC ezio üçlemesi origins alabilirsiniz.

Ezio üçlemesi dönemine göre çok iyi bir oyun ancak şu an sizi tatmin eder mi ondan emin değilim benim tercihim Black Flag olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı