Hangi AWP Atheris kullanılmalı?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhabalar, 2 tane AWP | Atheris skinim bulunuyor.
Screenshot_20230603_171223_com.valvesoftware.android.steam.community.jpgScreenshot_20230603_171202_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
Hangisini kullanayım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görevde kullanılmış kesinlikle. Eğer imkanınız varsa @LEFT'in de dediği gibi satıp düzgün bir şeyler alın. İki skini ne yapacaksınız?
Birini kullanıp diğerini satmayı düşünüyordum. Ancak arkadaşımla bir iddiaya girdik ve kaybettim bir skini ona vereceğim. Hangisini verip hangisini kullanayım?

Merhaba, 2 tane AWP | atheris skinim bulunuyor.
Eki Görüntüle 1805334Eki Görüntüle 1805338
Hangisini kullanayım sizce?

Bence FT'yi kullan bu arada arkadaşlar daha iyisini al demişde 2'si bir ölüm eder artar üstüne biraz da o da başak güzel bir şey yok eskimişi satıp başka skin alın bence atheris gayet güzel bütçem kısıtlı olsa atheris kullanırdım AWP | renk sapmaları var şu an önerebilirim bütçe varsa.

Görevde Kullanılmış'ı kullan.

Bir de Float'larını verirseniz daha mantıklı bir şey söyleyebiliriz.
Sticker'lar çok aklımda kaldı. Eskimişe youtube üzerinden bir baktım o kadar kötü gözükmüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunda da böyle mi olur?
Eskimiş olan üzerindeki legendary çıkartmaya aşık bir insanım neden bilmiyorum o yüzden bu kadar kararsız kaldım. Float değerlerini de gösterirdim ancak skin 15 günlük bekletmede 2 günü kaldı 2 3 gün sonra skin bende olacak. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Dediğim gibi videoda o kadar kötü gözükmüyor. Bende şuan envanterimde field tested olan duruyor onun float değeri de 0.29 falan.

Görevde kullanılmışı öneririm.

Geri
Yukarı