Hangi AWP kostümü daha fazla değerlenir?

sm0w

Centipat
Daha fazla  
AWP Hyper Beast görevde kullanılmış ile AWP Neo-Noir FN alacaktım. Sizce tehlikeli bölge koleksiyonu değerlenir mi? Çünkü Neo-Noir almak istiyorum ama pala çok değerlenir derseniz Hyper Beast de alabilirim.

CS2 söz konusu olunca artacak oyuncu kitlesi hem pahalı skinleri hem de ucuz skinleri tercih edecek bu nedenle ucuz skinler daha ucuz pahalı skinler daha pahalı olacak arz-talepten dolayı. Danger zone koleksiyonu aktif droptan kalkan ucuz bir kasa tıpkı parçalanmış ağ kasası gibi pazar yüzdesi bir süre sonra artar. Aynı anda güncel drop sistemine göre pala kasası da ederine eder katacaktır. Hyper Beast daha iyi gibi alabilirseniz MW ya da FN almaya çalışın malum hyperbeast serisi skinlerde kalite çok önemli iyi geceler :)

AWP Hyper Beast görevde kullanılmış ile AWP Neo-noir FN alacaktım. Sizce tehlikeli bölge koleksiyonu değerlenir mi? Çünkü Neo-noir almak istiyorum ama pala çok değerlenir derseniz Hyper Beast de alabilirim.

Nereden bilelim hangisi değerli olur. Kahin miyiz? CS piyasası dalgalıdır çok alakasız bir skin bir anda çok pahalı olabilir. Ya da çok pahalı bir Skin'in fiyatı düşebilir. Hangi skin içinize sindiyse onu alın.

Nereden bilelim hangisi değerli olur. Kahin miyiz? CS piyasası dalgalıdır çok alakasız bir skin bir anda çok pahalı olabilir. Ya da çok pahalı bir Skin'in fiyatı düşebilir. Hangi skin içinize sindiyse onu alın.
abi öneri vermiceksin hiç yazma yani

CS2 söz konusu olunca artacak oyuncu kitlesi hem pahalı skinleri hem de ucuz skinleri tercih edecek bu nedenle ucuz skinler daha ucuz pahalı skinler daha pahalı olacak arz-talepten dolayı. Danger zone koleksiyonu aktif droptan kalkan ucuz bir kasa tıpkı parçalanmış ağ kasası gibi pazar yüzdesi bir süre sonra artar. Aynı anda güncel drop sistemine göre pala kasası da ederine eder katacaktır. Hyper Beast daha iyi gibi alabilirseniz MW ya da FN almaya çalışın malum hyperbeast serisi skinlerde kalite çok önemli iyi geceler :)

Neo-noir fyç alacaktım Hyper Beast anca görevde k. Yetiyor yine de Hyper Beast mı alim.

Ben sana olanı söyledim sadede iyi günler.
iyi gunler

ama şöyleki benim hyper beast mw yada fn almaya param yok sadece ft alabilirim ama neo-noir fn alabilirim sizce hangisi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı