Hangi ayakkabıyı tercih etmeliyim?

lagiallorosso

Femtopat
Selam, kendime yeni bir spor ayakkabı alacağım fakat orijinalleri bildiğiniz üzere çok yüksek fiyatlara satılıyor. 150 TL civarlarında çakma bir Nike Air Force almak mı daha mantıklı olur, yoksa 400 TL civarlarında kappa almak mı? Daha önce ne çakma ayakkabı kullandım ne de kappa marka bir ayakkabı. Veya bu fiyatlarda bana önerebileceğiniz ayakkabı modelleri var mı? Yukarıda bahsettiğim kappa modeli bu resimdeki ayakkabı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230313-000132_Instagram.jpg
    Screenshot_20230313-000132_Instagram.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 109
Kappayı al. Kendini kimseye kanıtlamama gerek yok ben daha yeni Nike Air Force aldım 2000 TL'ye yakın para verdim ve hayatımda hiçbir şey değişmedi ama kesinlikle söylemeliyimki şu ana kadar birçok markalı ayakkabı giydim en rahatı orijinal Nike Air Force idi.

Çakma ayakkabı alacağına aynı fiyatta farklı markaların ayakkabılarını alman daha sağlıklı olur. 300-400 lira bantlarında birkaç sene götürecek ayakkabılar var FLO gibi yerlerde, bi gezip kendine uygun bir şeyler bakın. Çakma kesinlikle önermiyorum.

Kappayı al. Kendini kimseye kanıtlamama gerek yok ben daha yeni Nike Air Force aldım 2000 TL'ye yakın para verdim ve hayatımda hiçbir şey değişmedi ama kesinlikle söylemeliyimki şu ana kadar birçok markalı ayakkabı giydim en rahatı orijinal Nike Air Force idi.
Kappayı daha önce kullanmadığım için bilmiyorum. Peki Kappa veya Polo arasında tercih yapacak olsam hangisini tercih etmeliyim? Kappanın kalitesi Polodan daha mı iyidir daha mı kötü?

Nereden aldın. 2 gündür her yere bakıyorum 2600 TL olmuş bir Nike kafayı yiyeceğim az kaldı.

Kappayı daha önce kullanmadığım için bilmiyorum. Peki kappa veya polo arasında tercih yapacak olsam hangisini tercih etmeliyim? Kappanın kalitesi polodan daha mı iyidir daha mı kötü?

Bence kappa, kappa ucuz bir marka değilki şu anda ülkenin en lüks mağazalarından bir olan beymende bile satılıyor.

Nereden aldın. 2 gündür her yere bakıyorum 2600 TL olmuş bir Nike kafayı yiyeceğim az kaldı.

1 2 aya yakın oldu. Nike'dan aldım.

Hummel önerebilirim. Sitesinden beğenip, Trendyol'dan vs sipariş ediyordum ben 800 liralık ayakkabılar 300-400'e bulunabiliyordu geçen sene.

2 gün önce kullandığım hummel ile Air Force 1 bakmaya gittim. Air Force'u denedikten sonra Hummel'ı giydiğimde yalın ayak yere basıyormuş gibi hissettim. Marka takıntılısı falan değilim ama rahatlık ve konfor için verilebilir gibi yüksek meblalar.

Geri
Yukarı