Hangi ayakkabı markası tercih edilmeli?

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu konuda sanırım forumda bir ilk neyse konuya döneyim. Son zamanlarda ayakkabılar konusunda problem yaşıyorum. Parasal olarak sıkıntım yok ama kalite olarak şüphelerim var. Nike veya puma önermezseniz sevinirim ayakkabı kalıpları uymuyor. Kinetix sürekli kullanıyorum ama kalite olarak eskisi gibi değil. Greyder baktığımda deri konusunda sıkıntılı olduğunu görüyorum. Özetlemek gerekirse hangi ayakkabı markasını kalite ve fiyat olarak tercih etmeliyim? Artısı ve eksik yönleri olarak yazarsanız sevinirim.

Bu konuda sanırım forumda bir ilk neyse konuya döneyim. Son zamanlarda ayakkabılar konusunda problem yaşıyorum. Parasal olarak sıkıntım yok ama kalite olarak şüphelerim var. Nike veya puma önermezseniz sevinirim ayakkabı kalıpları uymuyor. Kinetix sürekli kullanıyorum ama kalite olarak eskisi gibi değil. Greyder baktığımda deri konusunda sıkıntılı olduğunu görüyorum. Özetlemek gerekirse hangi ayakkabı markasını kalite ve fiyat olarak tercih etmeliyim? Artısı ve eksik yönleri olarak yazarsanız sevinirim.
Lumberjack çok güzel, rahat markadır. Skechers güzeldir. Lumberjack yürüyüş ayakkabısı olarak çok rahattır.

Çok boş bir konu. Kalıpları birbirine göre oranlayıp net bir netice alabilirsiniz. Mesela ben 40.5 Nike Rev5 giyiyorum. Forum Low'u 41 giyiyorum. 40 numara Adidas Hoops 2.0 ayağımı sıkıyor ama 41 de bol oluyor yani bu Adidas kalıpda da 40.5 yapar. Hemen hemen aynı zaten kalıplar. Siz bot mu istiyorsunuz spor ayakkabı mı? Biraz detaylı konu açın.​

Geri
Yukarı