Hangi bankanın kartı tercih edilmeli?

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Aidatsız ve sadece taksit için kullanıcam. Enpara.com aidatsız diyorlar ama tam anlamadım hemen başvurmak istemedim buraya sormak istedim. Siz ne önerirsiniz? Enpara'daki taksit seçenekleri bana yeter mi? Ayda 500-1000 TL arası alışveriş yapacağım sadece. Kaç ay taksite falan bölünüyor. Fazla bilgim yok detaylı anlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Enpara’da sadece 3000 TL’ye ve 3 işleme kadar ücretsiz sonradan taksitlendirme yapılabiliyor. 3000 TL’lik bir alışverişi taksitlendirirseniz hiç ücretsiz sonradan taksitlendirme hakkınız kalmaz. Ayrıca CardFinans üye iş yerlerinde de taksit yapabilirsiniz. Taksit sayıları da sektöre göre değişebiliyor. Hiç kampanyası yok denilebilir. Ücretsiz sonradan taksitlendirme çok önemliyse Ziraat Bankası’nda 5000 TL’ye kadar yapabilirsiniz fakat ufak bir aidatı var. Kuveyt Türk de 15000 TL’ye kadar yapabiliyor.

World Eko’da ücretsiz sonradan taksitlendirme yok ama çok daha avantajlı. World Eko ile alışveriş esnasında taksit yapabiliyorsunuz. Ayrıca 1 ay ücretsiz erteleme kampanyası da yapıyor.

Ben Axess kullanıyorum. Peşin fiyatına taksit olmayan sitelerde (İncehesap, Sinerji, İtopya vs.) çok düşük vade farkıyla +4 taksit ekliyor banka. Memnunum tavsiye de ederim.

Enpara'da sadece 3000 TL'ye ve 3 işleme kadar ücretsiz sonradan taksitlendirme yapılabiliyor. Ayrıca Card Finans üye iş yerlerinde de taksit yapabilirsiniz. Taksit sayıları da sektöre göre değişebiliyor. Hiç kampanyası yok denilebilir. Ücretsiz sonradan taksitlendirme çok önemliyse Ziraat Bankası'nda 5000 TL'ye kadar yapabilirsiniz fakat ufak bir aidatı var. Kuveyt Türk de 15000 TL'ye kadar yapabiliyor.

World Eko'da ücretsiz sonradan taksitlendirme yok ama çok daha avantajlı. World eko ile alışveriş esnasında taksit yapabiliyorsunuz. Ayrıca 1 ay ücretsiz erteleme kampanyası da yapıyor.

Alışveriş esnasında taksit benim için daha iyi olur aslında. Alışverişlerde taksit seçeneklerinde world olan her mağazada kullanılıyor değil mi?

Alışveriş esnasında taksit benim için daha iyi olur aslında. Alışverişlerde taksit seçeneklerinde World olan her mağazada kullanılıyor, değil mi?
Evet, aksi belirtilmedikçe her yerde taksit yapabilirsiniz. Enpara da alışveriş esnasında taksit yapabiliyor ama Yapı Kredi’deki güzel kampanyalar olmuyor. World Eko’yu öneririm.

Evet, aksi belirtilmedikçe her yerde taksit yapabilirsiniz. Enpara da alışveriş esnasında taksit yapabiliyor ama Yapı Kredi'deki güzel kampanyalar olmuyor. World Eko'yu öneririm.

İleride ek ücrete falan gerek kalmaz değil mi dediğim gibi sadece taksit için kullanacağım. Aldığım ürün haricinde para vermek istemiyorum açıkçası.

World Eko-Axess Free-Kuveyt Türk Sağlam Kart üçlüsü diyorum. Üçü de aidatsız ve taksit yönünden avantajlı. Free bunların içinde en bol puan kazandıranı.

Geri
Yukarı