Hangi Battlefield oyunu oynanmalı?

Battlefield 1 ve 5 yüklü bilgisayarımda. Açıkçası Battlefield 5'i çok az oynadım ama hilelere dayanamadım. Battlefield 1 candır, serverlarında gayet yeterli sayıda oyuncu bulabilirsiniz.

Hikaye konusunda başkaları kadar sevemesem de Battlefield 1, kesinlikle online kısımda beni çok tatmin eden bir oyun oldu. Ben geçen sene EA Play aracılığıyla deneyim etmiştim. Serverlar iyiydi. Kesinlikle online için değeceğini düşünüyorum.

5 bir yerden sonra sıkıyor. EA Play varsa oynanır sadece. Takımlar arası kötü bir denge oluyor çoğu maçta.

1'e çok alışamadım ama atmosferi iyi gerçekten. Seveni bol. Konu da 1 severlerden dolu.

Hardline biraz diğer BF serilerinden farklı çünkü polissiniz oyunda. Online kısmı eğelenceli ama şu anda dolu mudur bilemem. Uzun zaman oldu girmeyeli.

4 gerçekten 2010'larda çıkmış en iyi BF'lerden biri. Yüzlerce saatimi yedi çıktığı seneden beri. Modern savaş için mükemmel ama grafik olarak eskiliğini hissettiriyor. Yine de yeni oyuncu için kötü bir tercih. Benim gibilere denk gelirseniz 1 kill alamazsınız.

3 de en iyiler arasına girer ama eskidi artık. 4'ten çok farkı yok, bu yüzden 4 daha mantıklı.

Kısacası eski savaş havasını seviyorsanız 1, modern savaş havasını seviyorsanız ve oyunculara rağmen alışabilirim diyorsanız 4.

Yeni konular

Geri
Yukarı