Hangi Bethesda oyunları alınır?

Prey'i yeni bitirdim ve baya güzeldi, özellikle oynanışı benim aşırı hoşuma gitti o yüzden Prey öneririm, DLC'sini almaya gerek yok, yeni çıkan Deathloop oyununun temelini oluşturuyor zaten DLC, ölüp ölüp tekrar aynı bölümü daha iyi şekilde bitirmeye çalışıyorsunuz.

Biliyorsunuz indirimler bittikten sonra zam gelebilir. Şu anda sadece Wolfenstein serisi, Doom ve Doom Eternal ve dishonered 1 var. Dishonered sarmadığı için salmıştım. Diğer Bethesda oyunları ise hiçbir zaman ilgimi çekmedi. Elder Scrolls v: Skyrim'i vs. hiç oynayasım gelmedi. Bir Fallout New Vegas var gözümde. Yine de bir sorayım dedim. Al, ne olursa olsun pişman olmazsın dediğiniz oyun var mı?

Game Pass'in yoksa The Evil Within serisini oneririm. Dishonered oynaması kolay, tüm mekaniklerini akıcı bir şekilde kullanması zor bir oyundur. Wolfeinstein ise bana göre bok gibi bir seridir. Git adam vur git adam vur bundan ibaret başka hiçbir artisi olmayan bir oyun serisidir. Sırf Bethesda çatısı altında çıktığından dolayı şişirilen bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı