Hangi bilgisayar oyununun çıkmasını isterdiniz?

Hangisi sizi heyecanlandırır?

• The Elder Scrolls : 6

• Witcher 4

• Resident Evil 9

• Dark Souls 4

• The Long Dark 2

• Middle Earth : Shadow of Secret Evil

• Half Life 3

• Battlefield 7

• Dying Light 3

• Mafia 4

• RDR 3

• Cyberpunk M.Ö 2077

• Assassin Creed 4 (Ezio üçlemesinin dördüncüsü)

• Mortal Kombat 12 : Fatality'nin gücü

• GTA6

• The Last of Us 3

• Metro 4

• Fallout 5

• Forza Horizon 6

• Far Cry 7

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Elden Ring DLC'si, Dark Souls 4 ve TES 6.
Elden Ring çok yeni ve zaten devasa olduğu için yazmadım. Onun yerine Dark Souls'u koydum.
Mafia 4, zaten geleceğini duyurdular ancak 3 gibi olacaksa çıkmasın daha iyi.
2 kalitesinde ama üstüne koyup aynı atmosferde 4'ü çıkardıklarını düşün.

Listeye ekleyelim, Tomb Raider.
Ekleyelim ama 2013 Survival Edition'dan sonraki çıkardıkları hep çöp. Konsept sağlam ama diğer her şeyden çaktılar. Açık dünya ve oyuncuya özgürlük tanıyan yeni bir Tomb Raider güzel olurdu.

Ustam fikre saygı duyarım ama Minecraft oldum olası hiç ilgimi çekemedi. Zamanında tanıdıklarım oynarken bile sevmiyordum. Piksel art bana göre değil ya.
Bende de durum tam tersi. Oyunların kalitesi arttıkça oynayış zevki düşüyor, en azından bana göre. Basit oyunlar çok daha zevkli oluyor (CoC, Cr, Minecraft).

Yani konsolcuların sevdiği Last of Us ve MK, bilgisayarcıların Witcher ve Long Dark gibi yapımlar dururken;

GTA6'nın listede birinci olması üzdü. Umarım GTA5 düşünülerek oy verilmemiştir.

Elden Ring çok yeni ve zaten devasa olduğu için yazmadım. Onun yerine Dark Souls'u koydum.

2 kalitesinde ama üstüne koyup aynı atmosferde 4'ü çıkardıklarını düşün.

Ekleyelim ama 2013 Survival Edition'dan sonraki çıkardıkları hep çöp. Konsept sağlam ama diğer her şeyden çaktılar. Açık dünya ve oyuncuya özgürlük tanıyan yeni bir Tomb Raider güzel olurdu.
Olsun hocam, ben yine de bekliyorum.

Yani konsolcuların sevdiği Last of Us ve MK, bilgisayarcıların Witcher ve Long Dark gibi yapımlar dururken;

GTA6'nın listede birinci olması üzdü. Umarım GTA5 düşünülerek oy verilmemiştir.
Hocam GTA6 bir zahmet Rockstar kalitesinde açık dünya oyunu çıkmıyor artık. Üstelik Vice City'e dönmek için sabırsızlanıyorum

Biliyorum zor ama tek seçim hakkı var. Ya da 2 olsun çünkü liste sağlam. Eğer şıklardan ayrı olarak gelecekte çıkmasını, tasarlanmasını istediğiniz oyun varsa yazabilirsiniz. 🙂

Ankette yok ama Crysis 4.

Demon souls remake PC versiyon.
Dark Souls 4'ten bile mi daha çok istiyorsunuz?

@Ebu Zalim Mafya temasında pek fazla seçenek de yok, oynamayan kişiler varsa Godfather izleyip üstüne de oynayabilirler. Sanırım oyundaki bir otelin ismi de Corleone oteliydi.
3 tane oyun var zaten Mafia teması oynanabilir. Hatta biri tam mafya değil dedektiflik v.s o yüzden 2

Ankette yok ama Crysis 4.
Maalesef unuttuğum için utandım. Far Cry yerine yazılabilirdi. 👍

Geri
Yukarı