Hangi bilgisayar oyununun çıkmasını isterdiniz?

Hangisi sizi heyecanlandırır?

• The Elder Scrolls : 6

• Witcher 4

• Resident Evil 9

• Dark Souls 4

• The Long Dark 2

• Middle Earth : Shadow of Secret Evil

• Half Life 3

• Battlefield 7

• Dying Light 3

• Mafia 4

• RDR 3

• Cyberpunk M.Ö 2077

• Assassin Creed 4 (Ezio üçlemesinin dördüncüsü)

• Mortal Kombat 12 : Fatality'nin gücü

• GTA6

• The Last of Us 3

• Metro 4

• Fallout 5

• Forza Horizon 6

• Far Cry 7

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hocam kutu araba oyunu gibi geldi. Textureler biraz kötü değil mi? 🙃

Şu ana kadar çıkan en iyi otobüs simulasyonu. Ondan iyisi yok. Evet grafik ve optimizasyon çöp ama o oyuna hiçbir otobüs oyununu değişmem. Zamanında indirimde 95TL'ye almıştım 2 sene önce mi ne iyi ki de almışım.

Liste güzel de, Crysis 4 yıllardır bekliyorum. Benim için yeri ayrı.
Crysis 'in oynayan herkes için yeri ayrıdır. Far Cry çöpünü yazmayıp keşke Crysis'i koyaydım oraya 😓

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl listeye eklenmeli. Zaten çıkacak ama durumu şu an belirsiz. Her an bir öteleme daha alabilir.
Oynamadım hiç ama şimdi baktım Metro oyunundaki atmosfere benzettim biraz.

Europa Universalis 5
İlk defa duyuyorum bu oyunu başkan.

Şu ana kadar çıkan en iyi otobüs simulasyonu. Ondan iyisi yok. Evet grafik ve optimizasyon çöp ama o oyuna hiçbir otobüs oyununu değişmem. Zamanında indirimde 95TL'ye almıştım 2 sene önce mi ne iyi ki de almışım.
Anladım. King Bus Simulator diyebiliriz o vakit 😅

Listedekilerden en çok Fallout 5 yapılsın isterdim. Zira Fallout 3 hayal kırıklığıydı. Liste dışından diyecek olursam Prototype 3 yapılmasını istediğim oyunlardan biri. Liste içinden bir de Witcher 4 isterim ama optimizasyonu çok iyi olmalı ve doğal Linux desteği olmalı, İşte oyun dediğin budur...

Liste dışından NFS Underground 3, most wanted 2005'in devamı olacak yeni bir most wanted, NFS Carbon 2, The Run 2 ve yeni bir NFS Hot Pursuit isterdim.

Yine liste dışından Lotr BFME 3 yapılsın isterdim. Bioshock 1 ve 2 Remake yapılsın isterdim. Mirror's Edge 1 gibi güzel olacak yeni bir Mirror's Edge isterdim. Beyond Two Souls 2 ve Remember Me 2 yapılsın isterdim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı