Hangi cins köpek sahiplenilmeli?

halileser

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, hiç köpek beslemedim; bilgim yok. Aradığım özelliklere en yatkın cins hangisidir?
Sahibine sadık, diğer hayvanlarla arası iyi olan, akıllı, kolay eğitilebilir, çocuklara karşı uysal, bekçilik özelliği olan evde beslenebilecek bir köpek cinsi önerir misiniz?

Arkadaşlar, hiç köpek beslemedim; bilgim yok. Aradığım özelliklere en yatkın cins hangisidir?
Sahibine sadık, diğer hayvanlarla arası iyi olan, akıllı, kolay eğitilebilir, çocuklara karşı uysal, bekçilik özelliği olan evde beslenebilecek bir köpek cinsi önerir misiniz?
posterler-bir-beyzbol-golden-retriever-kopek.jpg

Golden Retriever. En uysal , en sevecen ve çok tatlı bir tür.

Golden olabilir ama lütfen Golden bulacağım diye köpeklere eziyet çektiren Petshoplara gitme barınaklara bakabilirsin bol bol cins köpekler var Golden yoksa dahi her köpek sahibine sadıktır, yeter ki sen yeterli ilgiyi göster.

Golden güzel köpek ama bu köpeği istemiyorum nedense. Barınaklardan kolay bulunabilen, evde beslenebilecek cins hangisi ve yavru mu yoksa yetişkin mi önerirsiniz? Bu köpek cinslerinden hangisi;
Alman çoban köpeği, bandogge mastiff, alman av terrier, Avustralya sığır köpeği, appanzel dağ köpeği, amerikan eskimo?

Benim en çok sevdiğim tür olan Cavalier King Charles'ı öneririm. Aşırı tatlı ve uysal bir cinstir. Ayrıca senin de istediğin gibi sahibine çok bağlıdır.

67050e5d2f186a751e8e53f503383da501ff15a9_original.jpeg

Ahına alabilirsiniz bence. Eğer minik birşey istiyorsanız Pomeranian Boo öneririm. Jack Russel da olabilir. Pug da makul.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı