Hangi cinsiyet ile doğmak isterdiniz?

Hangi cinsiyet ile doğmak isterdiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    179
İstatistiksel olarak yüksek oranda erkekler kadınlara yapıyor. Özelliklede Türkiye'de.
"Biri bana tecavüz edecek mi?" kelimesi "hiç tecavüze uğramayacağım" ile aynı anlama geliyor.
Ülkede başı boş dünya kadar psikopat var. İstatiksel olarak yüksek olabilir ancak bu erkeğin tecavüze uğramayacağı anlamına gelmiyor.
Bide ülkede şöyle bir kesim var "taciz sadece kadınlara" olur gibi...
Konuyu amacından saptırmayalım.
Evet. :D

"Biri bana tecavüz edecek mi?" kelimesi "hiç tecavüze uğramayacağım" ile aynı anlama geliyor.
Ülkede başı boş dünya kadar psikopat var. İstatiksel olarak yüksek olabilir ancak bu erkeğin tecavüze uğrayacağı anlamına gelmiyor.
Bir de ülkede şöyle bir kesim var "taciz sadece kadınlara" olur gibi...

Evet. :D

Haklısınız ancak kadınlar genel olarak gece sokağa çıkmaktan korkuyorlar. Ancak bir erkek olarak ben korkmuyorum. Kadın olsam şahsen korkardım. Bu kişiden kişiye göre değişir.
Ben erkek olduğum için kendimi daha güvende hissediyorum. Siz farklı düşünebilirsiniz saygıda kusur etmem.

Haklısınız ancak kadınlar genel olarak gece sokağa çıkmaktan korkuyorlar. Ancak bir erkek olarak ben korkmuyorum. Kadın olsam şahsen korkardım. Bu kişiden kişiye göre değişir.
Ben erkek olduğum için kendimi daha güvende hissediyorum. Siz farklı düşünebilirsiniz saygıda kusur etmem.
Veya erkek olduğun için de yolda gece gaspa uğrama ihtimalin de yüksektir.

Geri
Yukarı