Hangi dershane tercih edilmeli?

Falconus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün kardeşim için dershane bakmaya gittik .kendisi 12 sınıfa geçti. Final, Kültür ve Fencebir arasında kaldık. Final 42.000 TL, Kültür 30.000TL ve Fencebir ise 45.000 TL civarında fiyat verdi. Sizce bu paralarına değer mi yoksa farklı bir dershane önerisi var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, bugün kardeşim için dershane bakmaya gittik. Kendisi 12 sınıfa geçti. Final, Kültür ve Fencebir arasında kaldık. Final 42.000 TL, Kültür 30.000TL ve Fencebir ise 45.000 TL civarında fiyat verdi. Sizce bu paralarına değer mi yoksa farklı bir dershane önerisi var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Dershane çok önemli değil işin yüzde 80'i öğrencide bitiyor.

Kanka uğur dershanesini öneririm eğer çevrenizde o yoksa final öneririm ama şubeden şubeye göre fiyat ve eğitim farkı vardır her dershanede.
Bu yüzden kimsenin verdiği bilgiye güvenme yani ben istanbul/avcılarda giderim 30bin finale veririm sen üsküdarda gidersin 50bin verirsin ama daha iyi bir eğitim verirler.
Geçen sene bende bakıyordum esenyurttaki 10k beylikdüzündeki 16k istiyordu.

Merhaba, bugün kardeşim için dershane bakmaya gittik .kendisi 12 sınıfa geçti. Final, Kültür ve Fencebir arasında kaldık. Final 42.000 TL, Kültür 30.000TL ve Fencebir ise 45.000 TL civarında fiyat verdi. Sizce bu paralarına değer mi yoksa farklı bir dershane önerisi var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Her birinin farklı bir yayını vardır. O fark eder ama ücretleri birazda öğretmen kalitesi belirler. Nerde yaşadığınızı bilmiyorum ama biraz arkadaş çevresinden bilgi alıp öğretmen kalitesine göre yazılmak daha doğru olur. Ama makasın bu kadar geniş olmasının başka sebepleri vardır belki.

Hocam 2 sene önce Sınav Dershanesi'ne gitmiştim Antalya'daki ve gayet güzeldi, bulunduğunuz bölgede varsa bir düşünün derim.

Şehir Ankara mı acaba ? Final dershaneleri şubeleşmiş olduğu için her şubesinde kalite aynı olmuyor maalesef. Göndermeyi düşündüğünüz şubeden tanıdıklarınız vs varsa kurumun işleyişini, kurum ve öğretmenlerin kalitesini öğrenmeniz en iyisi olacaktır. Diğerleri şubeleşmiş mi bilmiyorum ama bu konu onlar için de geçerli. Ayrıca derhsane ne kadar iyi olsa da bunun için öğrencinin de çaba göstermesi gerek.

İlçe dershanelerinde genelde atanamamış asgari ücretli öğretmenler olur o yüzden eğitim de bayağı kötü olur. Nerede yaşadığınıza bağlı o yüzden.

Çocuğun seviyesi nedir
Seviye ortanın üstünde hocam.

Şehir Ankara mı acaba ? Final dershaneleri şubeleşmiş olduğu için her şubesinde kalite aynı olmuyor maalesef. Göndermeyi düşündüğünüz şubeden tanıdıklarınız vs varsa kurumun işleyişini, kurum ve öğretmenlerin kalitesini öğrenmeniz en iyisi olacaktır. Diğerleri şubeleşmiş mi bilmiyorum ama bu konu onlar için de geçerli. Ayrıca derhsane ne kadar iyi olsa da bunun için öğrencinin de çaba göstermesi gerek.
Ankara hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı