Hangi DMC oyunu alınmalı?

Xeytan

Hectopat
Yer
Cheyenne
Selamlar,

Direkt olarak düz 3-4 ve 5. oyunu alsam yeterli olur mu?
Yoksa DMC: Devil May Cry oyunu da alınır mı?
Sepet şu şekilde ama düz 4. oyun yerine DMC4SE paketi mantıklı mı? Ne önerirsiniz?
Pek bir fark var mı aralarında 4 ve Special Edition'un? O kadar masraf etmeye gerek var mı?

dmc.PNG

DMC 5 ve Vergil bile tek başına yeter. Sıf kombat sistemi için bile oynanır. Diğer oyunlar biraz eski kalıyor. Fan boysan hepsini al. Değilsen son oyun yeterli olur.
Katılmıyorum. DMC 4 de gayet iyi bir oyundu. Mekanikleri de gayet iyiydi.

Daha önce hiç DMC oyunları oynamadım ancak bu türde oyunları seviyorum, direkt 5 alsam yeter mi yani? 3-4 gerek yok mu?
Türün en iyisi. Hack and Slash seviyorsanız Bayonetta serisine de bakabilirsiniz.

Daha önce hiç DMC oyunları oynamadım ancak bu türde oyunları seviyorum, direkt 5 alsam yeter mi yani? 3-4 gerek yok mu?
Hikaye umrunda değilse alabilirsin. Hikayeyi merak ediyorsan 1,2,3,4,5 oynayabilirsin. DMC'de galiba sıfırlamışlardı hikayeyi onu ayrı oyun gibi görebilirsin.

Türün en iyisi. Hack and slash seviyorsanız bayonetta serisine de bakabilirsiniz.

Öneri için teşekkür ederim.

Direkt olarak 3-4 ve 5 mi almalıyım yoksa DMC: Devil May Cry oynamasam da olur mu?
Special Edition ile arasında ne fark var acaba 4. oyunun?

Hikayeler çok bir şey anlatmıyor DMC'de. Hikaye ile bütünleşecek bir şey ben bulamıyorum. Hayran kitlesinin önem verdiği olay kombat sistemi. Bu yüzden DMC 5 özellikle Vergil ile oynamak apayrı bir tat.

Haklısın. Zaten 4'ü ya da diğer oyunları kötülemek için yazmadım. Hiç oynamamış biri için DMC 5 fazlasıyla yeterli.

Öneri için teşekkür ederim.

Direkt olarak 3-4 ve 5 mi almalıyım yoksa DMC: Devil May Cry oynamasam da olur mu?
Special Edition ile arasında ne fark var acaba 4. oyunun?
Hocam hikayesi güzel ama böyle sizi etkileyecek bir hikayesi yok. Oyundaki mekanikler, kendine özgü bir yapım olması, müzikleri vs. gayet başarılı bir oyun. Bence 3'e gerek yok. 4 ve 5 alın geçin derim.

Türü severseniz Bayonetta oyununa da bakın bu arada.

Geri
Yukarı