Hangi Duracell pil daha iyi?

Hocam fiyat nedir maksimum 300 çıkarım veya 400 attığım şarjlı piller iyi değil mi?

Dostum GP'nin ve birkaç markanın daha 2500+ mAh pillerini denedim. Kendi atölyemde kurduğum test düzeneğinde kör yük ile yaptığım testlerde 2600 ve 2700 olduğunu iddia edenler bile Duracell kadar iyi sonuç vermedi. Arada bariz farklar yok tabii ki. Hepsi kabul edilebilir seviyede.

Bütçen buysa bir şey diyemem. Ama ömürlük şarj aleti ve pil istiyorsan. En kötü ihtimal ile Duracell Cef14 ve 2500 mAh pillerini tavsiye ederim.

Ne kadara aldınız acaba.

Ben bu ürünleri alalı biraz zaman oluyor. Cef 22 şarj cihazını bile (yanlış hatırlamıyorsam) 250 TL gibi bir fiyata almıştım. Pilleri zamanla indirimde gördükçe topladım. Çiftli hallerde çoğunu 60 TL'ye almıştım sanırım. Mağlum fiyatlar yerinde durmuyor.

Dostum GP'nin ve birkaç markanın daha 2500+ mAh pillerini denedim. Kendi atölyemde kurduğum test düzeneğinde kör yük ile yaptığım testlerde 2600 ve 2700 olduğunu iddia edenler bile Duracell kadar iyi sonuç vermedi. Arada bariz farklar yok tabii ki. Hepsi kabul edilebilir seviyede.

Bütçen buysa bir şey diyemem. Ama ömürlük şarj aleti ve pil istiyorsan. En kötü ihtimal ile Duracell cef14 ve 2500 mAh pillerini tavsiye ederim.

Ben bu ürünleri alalı biraz zaman oluyor. Cef 22 şarj cihazını bile (yanlış hatırlamıyorsam) 250 TL gibi bir fiyata almıştım. Pilleri zamanla indirimde gördükçe topladım. Çiftli hallerde çoğunu 60 TL'ye almıştım sanırım. Malum fiyatlar yerinde durmuyor.

Hocam dediğiniz cef 22 maalesef 1K olmuş ben şarjlı pil GP'nin almak zorundayım o zaman çok para çünkü.

Hocam dediğiniz cef 22 maalesef 1K olmuş ben şarjlı pil GP'nin almak zorundayım o zaman çok para çünkü.

GP aldığındada benzer bir şarj cihazı alacaksın zaten. Ayrıca sen cef22 değil cef 14 almalısın. Arkadaş benim kullandığımı sormuş, Cef 22 benim kullandığım diye yazdım.

Geri
Yukarı