Hangi E-Ticaret siteleri güvenilir ?

Sitelerin büyük bir çoğunluğu güvenlidir. Bir ürünün fiyatına bakıncada zaten sitenin ne kadar doğru olduğu anlaşılabilir. Tüm sitelerde 1000 ₺ olan bir ürünü birisi 100 ₺ satıyorsa onda bir sorun vardır, uzaklaşın. Zaten sitelerin çoğunda satıcılara yapılan yorumları görebilirsiniz. Bu sayede daha önce kullanan kişilerin ne yaşadıklarını, ne düşündüklerine bakarak satıcının ne kadar güvenilir olduğunu öğrenebilirsiniz.

Size
Sinerji
Teknobiyotik
İtopya
Bunlara güvenebilirsiniz hepside oldukça güvenilir e-ticaret siteleridir. Özellikle teknobiyotiği öneririm. İyi forumlar.

Size
Sinerji
Teknobiyotik
İtopya
Bunlara güvenebilirsiniz hepside oldukça güvenilir e-ticaret siteleridir. Özellikle teknobiyotiği öneririm. İyi forumlar.
Teknobiyotikten anakart ve işlemci aldım almaz olaydım bozuk çıktı iade etmek istiyorum etmiyorlar o zaman inceleyin ve değiştirin diyorum oyalıyorlar söylüyorlar başka bişeylerde bozukluk olabilir diyorlar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı