Hangi ekran kartı markaları alınmalı?

Önermiyor Diye kullanılmayacak diye birşey yok ama değilmi. Ben kullanıyorum Soğutma ve Performans yönünden gayet iyi. Daha öncede 3 Kere Sapphire kullandım hiçbir sorun yaşamadım.

Merhaba arkadaşlar, konu başlığın da olduğu gibi ekran kartı seçerken aynı ürün x markasından neredeyse 50 - 100 belki de daha fazla olabiliyor. Bunun nedeni marka değeri mi yoksa performans da etkili olabiliyor mu? Yorumlarınızı bekliyorum :) İyi günler.
Amd Tarafında Sapphire,Powercolor. Nvidia tarafında ise Msi ve Asus.

Önermiyor Diye kullanılmayacak diye birşey yok ama değilmi. Ben kullanıyorum Soğutma ve Performans yönünden gayet iyi. Daha öncede 3 Kere Sapphire kullandım hiçbir sorun yaşamadım.

Peki fiyat/performans açısından nasıl bir kart?

Amd Tarafında Sapphire,Powercolor. Nvidia tarafında ise Msi ve Asus.

Bu markaları gönül rahatlığı ile alabilir miyim bunu mu söylüyorsun yani kardeşim?

Bu markaları gönül rahatlığı ile alabilir miyim bunu mu söylüyorsun yani kardeşim?
Tabiki bunlar dünyada kullanılan markalar sorun yaşamazsınız. Asus Asus diyenlere pek kulak asmayın Kafanızı karıştırmasınlar. Söylediğim Markaların hepsi kaliteli ürünlerdir. Gigabyte,Evga ' da iyidir ama fiyatları biraz tuzludur.

Tabiki bunlar dünyada kullanılan markalar sorun yaşamazsınız. Asus Asus diyenlere pek kulak asmayın Kafanızı karıştırmasınlar. Söylediğim Markaların hepsi kaliteli ürünlerdir. Gigabyte,Evga ' da iyidir ama fiyatları biraz tuzludur.

Çok teşekkür ederim kardeşim, çoğu kişi bana bilinmedik, ucuz, marka değerlerinin düşük olmasından dolayı bana hem çok kötü bir kart, iki gün sonra elinde kalır gibi şeyler söylediler. Biraz araştırdım ve aslında insanların marka takıntısının olması imiş.

Çok teşekkür ederim kardeşim, çoğu kişi bana bilinmedik, ucuz, marka değerlerinin düşük olmasından dolayı bana hem çok kötü bir kart, iki gün sonra elinde kalır gibi şeyler söylediler. Biraz araştırdım ve aslında insanların marka takıntısının olması imiş.
Rica ederim. Elektronik ürün biraz şans işidir. Bir sorun çıkarsa aldığınız yer ile irtibata geçip aynı üründen değişim yapma hakkınız var zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı