Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?

Maalesef düşürdüm. :( bilgisayarı temizlemek için masada bazı parçaları sökerken tabii ki ekran kartını da söktüm. O anlık dalgınlığıma masanın resmen en ucuna koymuşum. Kuru bezle kasayı silerken bi' anda yanlışlıkla kolumla kartı ittirdim. Sert bir şekilde yere düştü. Dıştan bir sorun görünmüyordu ama bilgisayarı toplayıp yeniden çalıştırınca... Sonuç hüsran. 😞

Geçmiş olsun hocam başıma gelmiş gibi üzüldüm umarım daha iyi bir kart alırsın ve üzüntün geçer.

GTX 1660 SUPER. Fakat ben 2 yıl önce PC alırken ekran kartı kıtlık döneminin en yoğun ve en dramatik kısmında satın almıştım. Koca Türkiye'de vatan stoklarına girmişti sadece öyle söyleyim. İstersem ekran kartımı yükseltebilirim fakat 4K oyunculukta çok hevesim var o nedenle bir sonraki sistemim için daha fazla para biriktiriyorum.

GTX 1660 Super. Fakat ben 2 yıl önce PC alırken ekran kartı kıtlık döneminin en yoğun ve en dramatik kısmında satın almıştım. Koca Türkiye'de vatan stoklarına girmişti sadece öyle söyleyim. İstersem ekran kartımı yükseltebilirim fakat 4K oyunculukta çok hevesim var o nedenle bir sonraki sistemim için daha fazla para biriktiriyorum.

Hocam Mining'te çok kullanılan bir kart olduğu için stokları bitmişti.

Geri
Yukarı