Hangi ekran kartını seçmeliyim?

Hocam bende de asgard 382 Pure Black var 600W kendiliğinden PSU'lu Xigmatek kasalarında kendi PSU'larını kullanıyor X Calibre diye bir serisi var diye biliyorum ancak sizin kasada o PSU'lardan mı kullanmıstır bilemiyorum tam emin değilim.
Ekran kartı önerime gelecek olursak da benim size önerim;
MSI Radeon RX 5700 XT Mech OC

Hocam bende de asgard 382 Pure Black var 600W kendiliğinden PSU'lu Xigmatek kasalarında kendi PSU'larını kullanıyor X Calibre diye bir serisi var diye biliyorum ancak sizin kasada o PSU'lardan mı kullanmıstır bilemiyorum tam emin değilim.
Ekran kartı önerime gelecek olursak da benim size önerim;
MSI Radeon RX 5700 XT Mech OC
Göz önünde bulunduracağım. Teşekkür ederim.
2070 seçeneğini koymuşken diğerlerini niye koyuyorsun?
Çekirdek hızlarının ne kadar etki ettikleri hakkında bir fikrim yok ve 2060 superin çekirdek hızları 2070 superden 200mhz daha fazla. Bu sebepten dolayı.

Göz önünde bulunduracağım. Teşekkür ederim.

RX 5700 için 750W öneriliyor hocam bunu da göz önünde bulundurun.
Yani yeni bir güç kaynağı alamam diyorsanız NVIDIA ucu ucuna yetecek arkadaşın dediği gibi
Ama güç kaynağınızı da değiştirebilecek olursanız
RX5700 2070'den'de güçlüdür 2060 OC'den de

5700 XT alacaksan kesinlikle Sapphire Nitro+ almalısın. En iyi soğutma ve performans bu modelde var.
PSU'yu hemen alman gerekir tabii. En az 750 W 80 Plus Gold olması iyi olur.

RX 5700 için 750W öneriliyor hocam bunu da göz önünde bulundurun.
Yani yeni bir güç kaynağı alamam diyorsanız NVIDIA ucu ucuna yetecek arkadaşın dediği gibi
Ama güç kaynağınızı da değiştirebilecek olursanız
RX5700 2070'den'de güçlüdür 2060 OC'den de
sapphire 5700 XT Nitro + ekran kartı için Cooler Master MWE 750W 80+ Güç Kaynağı yeterli olur mu? sistemin tümü imzada mevcut

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı