Hangi emülatörü seçmeli?

Atlas Olta

Hectopat
Daha fazla  
Sistem: 4 GB RAM.
Intel HD Graphics 3000.
i3 2.nesil
240GB SSD.

Kullanım amacım kaynak kitapların videolu çözüm uygulamaları için kullanacağım.
Oyun oynamayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel HD Graphics 3000.
i3 2.nesil
240GB SSD.

Oyun oynamayacağım.

LDPlayer tercih edebilirsin PC'yi fazla yormaz.

Sisteminizde donanım sanallaştırma özelliğinin açık olması gerekir. Eğer bu özellik açıksa emülatör programlarından tam performans ve bellek kullanımında iyileşmeler bekleyebilirsiniz. Bu ayar açık mıdır?

Eğer açıksa önerim olarak MEmu Player emülatör kullanabilirsiniz.

Intel HD Graphics 3000.
i3 2.nesil
240GB SSD.

Oyun oynamayacağım.
Emülatörlerden istediğiniz verimi alamazsınız. Sanallaştırma ile android kurmak, benim için daha verimli. VBox üzerinden test edebilirsiniz..

Bu sistemle emülator kullanmak mümkün mü ki? Benim laptop 8 GB RAM ve i5 4. nesil olmasına rağmen Nox, BlueStacks denemiştim kaldırmıyordu. Niyeyse Android emuları hep kasıyor.

Bu sistemle emülator kullanmak mümkün mü ki? Benim laptop 8 GB RAM ve i5 4. nesil olmasına rağmen Nox, BlueStacks denemiştim kaldırmıyordu. Niyeyse Android emuları hep kasıyor.

Hocam BlueStacks gereksiz bir sanal bellek kullanımı var. BlueStacks ve GameLoop'tan uzak durun.

Emülatörlerden istediğiniz verimi alamazsınız. Sanallaştırma ile Android kurmak, benim için daha verimli. Vbox üzerinden test edebilirsiniz.

Hocam 4 RAM 2. nesil i3'e nasıl kurabilir makineyi.

Hocam 4 RAM 2. nesil i3'e nasıl kurabilir makineyi.
FydeOS işletim sistemini kullanman gerekir. Çok iyi Android uygulama çalıştırabilirsin.
Hocam BlueStacks gereksiz bir sanal bellek kullanımı var. BlueStacks ve GameLoop'tan uzak durun.
Emülatörlerden istediğiniz verimi alamazsınız. Sanallaştırma ile android kurmak, benim için daha verimli. VBox üzerinden test edebilirsiniz..
Sisteminizde donanım sanallaştırma özelliğinin açık olması gerekir. Eğer bu özellik açıksa emülatör programlarından tam performans ve bellek kullanımında iyileşmeler bekleyebilirsiniz. Bu ayar açık mıdır?

Eğer açıksa önerim olarak MEmu Player emülatör kullanabilirsiniz.
LDPlayer tercih edebilirsin PC'yi fazla yormaz.
Peki herkese teşekürler.
Bir yere kadar gittim kusura bakmayın...

Geri
Yukarı