Hangi Gamepower kulaklık alınmalı?

Gamepower olarak bütçene göre en pahalı modeli neyse onu al. Öneri çıkmaz buradan Gamepower olarak. Rampage de Fury X modeli dışında önermem. 1 yıl içinde sıkıntılar başlar. Allah yardımcınız olsun şimdiden.

Katılıyorum. Burada nasıl G102 önerilmiyor Rampage-Gamepower gibi markalar da aynı şekilde önerilmez.

Arkadaşlar hepinizi gayet iyi anladım teşekkür ederim ama cidden büyük takıntım var bu hususta, cidden bir kişi Gamepower'dan bir tane kulaklık söyleyemiyor mu? :D

Kimse sorumluluk altına girmek istemiyor :D güvenilecek bir marka değil çünkü.

Klavye mouse kulaklık stamfina kadar sipariş ettim ve geldi son parça kulaklık

Büyük geçmiş olsun hocam bir soğuk su için isterseniz :D ben Gamepower ürün önermiyorum o yüzden link atmayacağım başka arkadaşlar görüpte bir hataya düşmesin diye. O yüzden Corsair HS80 öneririm bütçe problemi yok dediğinize göre. CORSAIR HS80 MAX WIRELESS USB Dolby Atmos RGB Bluetooth Siyah Kablosuz Gaming Kulaklik | ITOPYA

Arkadaşlar hepinizi gayet iyi anladım teşekkür ederim ama cidden büyük takıntım var bu hususta, cidden bir kişi Gamepower'dan bir tane kulaklık söyleyemiyor mu? :D

Hiçbirimiz bu topa girmeyiz en geç birkaç ay sonra bozulacağı için başımıza patlasın istemiyoruz. Bütçeniz düşük olsa anlarımda bütçesi olan adam neden Gamepower set dizer bilemedim :D

@Kaan Diktaş 'a tansiyon ilacı verin arkadaşlar. Her an baygınlık geçirebilir.
Gamepower ekosistemi yapanı da ilk kez görüyorum.
Gidip Fury X alın alacaksanız.

Büyük geçmiş olsun hocam bir soğuk su için isterseniz :D ben Gamepower ürün önermiyorum o yüzden link atmayacağım başka arkadaşlar görüpte bir hataya düşmesin diye. O yüzden Corsair HS80 öneririm bütçe problemi yok dediğinize göre. CORSAIR HS80 MAX WIRELESS USB Dolby Atmos RGB Bluetooth Siyah Kablosuz Gaming Kulaklik | ITOPYA

Hiçbirimiz bu topa girmeyiz en geç birkaç ay sonra bozulacağı için başımıza patlasın istemiyoruz. Bütçeniz düşük olsa anlarımda bütçesi olan adam neden Gamepower set dizer bilemedim :D

Bütçesi ortalama 3K olsa Z11+SS Prime Plus+ HS80 alırdı. Ama konu açmadan alınca böyle oluyor konu açıp alıyorum dese hepimiz kalp krizi geçirirdik😁

@Kaan Diktaş'a tansiyon ilacı verin arkadaşlar. Her an baygınlık geçirebilir.
Gamepower ekosistemi yapanı da ilk kez görüyorum.
Gidip Fury X alın alacaksanız.

Arkadaşlar ben çok kötüyüm. 🫠

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

arkadaşlar hepinizi gayet iyi anladım teşekkür ederim ama cidden büyük takıntım var bu hususta, cidden bir kişi gamepower dan bir tane kulaklık söyleyemiyor mu ? :D
Ben anlamadım niye Gamepower takıntın var? Dayının firması mı ya da sponsor mu oldular? Bir insan niye Gamepower takıntısı yapar ki? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?

arkadaşlar hepinizi gayet iyi anladım teşekkür ederim ama cidden büyük takıntım var bu hususta, cidden bir kişi gamepower dan bir tane kulaklık söyleyemiyor mu ? :D
Rampage desen güzel olduğunu bildiğim 5 farklı model sayardım sana ama Gamepower'da inan söyleyemiyorum. Bu söz 10 yıllık Rampage kullanıcısından geliyor sen düşün.

Ben anlamadım niye Gamepower takıntın var? Dayının firması mı ya da sponsor mu oldular? Bir insan niye Gamepower takıntısı yapar ki? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?

Fetiş gibi bir şey arkadaştakı. Takıntı olsa öneri istemez kafasına göre alırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı