Hangi GeForce NOW alınmalı?

Vito S

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar, selamlar. GeForce NOW almayı düşünüyorum. Bu paketlerden hangisini almalıyım? Ayrıca tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

1715941327098.png

Arkadaşlar, selamlar. GeForce NOW almayı düşünüyorum. Bu paketlerden hangisini almalıyım? Ayrıca tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 2197521
Kendim kullanıyorum çok memnunum ben yıllık aldım + olarak nisan indirimi de vardı öyle biraz daha Uygun'a getirmiştim senin kendi kararın bu tabiki ben yıllık almanı öneririm

Kendim kullanıyorum çok memnunum ben yıllık aldım + olarak nisan indirimi de vardı öyle biraz daha Uygun'a getirmiştim senin kendi kararın bu tabiki ben yıllık almanı öneririm

Hocam Maceracı Paketi düşünüyorum şimdilik. Bu 1 aylık demek mi? Ayrıca haftalık paket ile farkı ne?

Hocam Maceracı Paketi düşünüyorum şimdilik. Bu 1 aylık demek mi? Ayrıca haftalık paket ile farkı ne?
Geforce Now kullanmıyorum fakat öyle gözüküyor ki Maceracı Paketi sınırlı süreyle konulmuş bir fırsat paketi ve 2025'e kadar aylık 200 TL vererek kullanabilirsiniz. Yani yaklaşık 6 ay sonra bitecek. O zamanki fiyatlar dahada yüksek olacağı için Yıllık Paket alıp taksit yaptırmanız daha iyi olabilir ama eğer daha önce kullanmadıysanız ve denemek için alıyorsanız Maceracı Paketini 6 ay kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı