Hangi GT 1030 modeli alınmalı?

1050 Ti denen illete hiç bulaşma bunu kullananlar da satanlar da karta RTX 4090 muamelesi yapıyor. Mantıklı fiyat alabilmen, pazarlık yapman çok zor.

Git alternatifi RX 560 bak ya da 1060 3 GB araştır en azından bu kartların sahipleri tırrek olmuyor.

Benim babam indirir onu sen merak etme benim babamda tırrek. 1060 bakmayı düşünüyorum AMD'den olabildiğince uzak durmak istiyorum. Ama 1060 daha da darboğaz yapacak bu sefer bilemiyorum yani.

Ben baştan uyarayım eski bir 1050 Ti kullanıcısı olarak, bu kartı satalı 3 sene olacak hala tamamen atlatamadım tırrekliği.

Hocam benim önümde en büyük sıkıntı işlemci işlemci bana çok sınır koyuyor. Şu an 2.el işlemci mi almalıyım yoksa adı sıfır olan işlemcileri mi?

Hocam benim önümde en büyük sıkıntı işlemci işlemci bana çok sınır koyuyor.

2 fiizksel 4 sanal çekirdek biraz sıkıntı evet, en azından 4/4 olsa garanti derdik. Ben alt limit GTX 1030, üst limit ise RX 460 alırdım. Üzerine alamayacağın performansa para ödemek israf olur. O sistem temelden değişmeli biliyorsun ne kadar erkenden biriktirmeye başlarsan o kadar iyi. Bir şekilde toparlanır.

1050 Ti denen illete hiç bulaşma bunu kullananlar da satanlar da karta RTX 4090 muamelesi yapıyor. Mantıklı fiyat alabilmen, pazarlık yapman çok zor.

Git alternatifi RX 560 bak ya da 1060 3 GB araştır en azından bu kartların sahipleri tırrek olmuyor.
Bak işte bu konuda sana katılamayacağım abicim.

Ben baştan uyarayım eski bir 1050 Ti kullanıcısı olarak, bu kartı satalı 3 sene olacak hala tamamen atlatamadım tırrekliği.
Abi bu tırreklik dediğiniz nasıl bir şey ya 🤣🤣🤣

Hocam benim önümde en büyük sıkıntı işlemci işlemci bana çok sınır koyuyor. Şu an 2.el işlemci mi almalıyım yoksa adı sıfır olan işlemcileri mi?
2. el.

Abi bu tırreklik dediğiniz nasıl bir şey ya 🤣🤣🤣

1050 Ti piyasaya çıktığından beri kullanan ve öven kitle nasıldı "Ti bu kardeşim bak Getabeş açıyor çok iyi kart. Ne RX 580 mi? O güçsüz bu NVIDIA kardeşim Ti diyorum bak sana Ti" sonra 2017 mining kriziyle beraber herkes 1050 Ti almaya başladı hem de iki katı fiyatına. Böyle böyle yıllar oldu 2020, 2021, 2022, 2023 kafa hiç değişmedi.

GTA VI çıkana kadar bu tırreklik devam edecek.

Hocam bu konu hakkında fikriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı