Hangi Hatıra Paketi Alınmalı?

121228

Kilopat
Makaleler
10
Selam, bildiğiniz üzere Major 2021 yaklaşıyor ve Stockholm Major izleyici bileti satışa sunuldu. Sorum ise şu: Kazandığım hatıra jetonları ile hangi hatıra paketlerini almalıyım? En çok hangileri pahalı oluyor? Ayrıca bu hatıra paketlerinin haritalar arasındaki fiyat farkı neden kaynaklanıyor?

Haritaların her birinin ayrı ayrı koleksiyonları bulunuyor yani içinde ''AK-47 Altın Arabesk'' bulunan hatıra paketiyle içinde ''M4A1-S Kontrol Paneli'' bulunan hatıra paketinin fiyatı bir olmaz.. Bu sene yeni harita koleksiyonları geldi. Muhtemelen en pahalısı Mirage olacak. Çünkü içinde ''AWP - Çöl Hydrası'' bulunuyor.
1634913272727.png

Bunlar dışında birkaç haritanın da koleksiyonu mevcut.

Haritaların her birinin ayrı ayrı koleksiyonları bulunuyor yani içinde ''AK-47 Altın Arabesk'' bulunan hatıra paketiyle içinde ''M4A1-S Kontrol Paneli'' bulunan hatıra paketinin fiyatı bir olmaz.. Bu sene yeni harita koleksiyonları geldi. Muhtemelen en pahalısı Mirage olacak. Çünkü içinde ''AWP - Çöl Hydrası'' bulunuyor.
Eki Görüntüle 1195454

Nasıl alınıyor?

Eki Görüntüle 1195454

Bu hatıra paketlerinin içeriğin nereden ulaşabilirim?

Harita isimi içeren koleksiyonların hatıraları olacak.

İzleyici bileti satın alıp maçları canlı izlemeniz gerekiyor.
Hocam az önce paketlerin içeriğine baktım. En iyisi Ancient koleksiyonu değil mi? Diğer mini itemler Mirage koleksiyonuna göre daha pahalı.

Hocam az önce paketlerin içeriğine baktım. En iyisi Ancient koleksiyonu değil mi? Diğer mini itemler Mirage koleksiyonuna göre daha pahalı.
Ancient koleksiyonu, kırık diş operasyonuyla sadece operasyon süresi boyunca mevcut olduğundan dolayı pahalı. Majorle birlikte artık hatıra paketleri geleceği için fiyatları düşecektir birkaç hafta içerisinde. Ayrıca yeni "Dragon Lore'dan" bahsediyoruz Ancient koleksiyonunda böyle özel bir skin bulunmuyor.

Ancient koleksiyonu, kırık diş operasyonuyla sadece operasyon süresi boyunca mevcut olduğundan dolayı pahalı. Majorle birlikte artık hatıra paketleri geleceği için fiyatları düşecektir birkaç hafta içerisinde. Ayrıca yeni "Dragon Lore'dan" bahsediyoruz Ancient koleksiyonunda böyle özel bir skin bulunmuyor.
Teşekkür ediyorum. O zaman bütün hatıra paketlerini Mirage almak en mantıklı olan?

Teşekkür ediyorum. O zaman bütün hatıra paketlerini Mirage almak en mantıklı olan?
Evet öyle, çünkü çoğu kişi hatıra çöl hydrasına sahip olmak için deliler gibi hatıra kasaları açacak. İlk aylarda fiyatı sizi tatmin etmese bile 2022 başlarında en yüksek fiyatlı hatıra paketlerinden biri olacaktır.

Geri
Yukarı