Hangi hesap kartını almalıyım?

Çözüldü EnPara bankadan güzeli :)

En para kredi kartını da alın veriyorlarsa. Belli kategori alışverişlerinde peşin fiyatına taksit imkanı sağlıyor. Mesela taksitle almak istediğiniz bir ayakkabıya vade farkı uygulanıyorsa tek çekim yaparak Enpara uygulamasından vade farksız taksit yaptırabiliyorsunuz. Altın, akaryakıt ta olmuyor ama giyim için uygun. Muhtemelen elektronikte de oluyordur.

4 yıldır kullanmadığım banka kartı kalmadı. En güzeli Enkart. Enpara sadece ücret kesmiyor diye değil tabi sadece bu nedenle bile alınır ama Finansbank gibi büyük bir kuruluşun küçük olan yan firması. Finansbank müşteri hizmetlerinde 5dk telefonda beklediğimi bilirim Enpara müşteri hizmetleri en geç 30 saniyede o telefonu açar. Hizmet yönünden de muhteşem, rakibi olduğunu düşünmüyorum.

Banka kartı olduğu için olmuyor fakat kendini geliştirip kredi kartı çıkardı. Ayrıyetten alıp kullanabilirsiniz.
Banka kartı 18 yaş altı için çıkarılamıyor diye biliyorum ama o herhalde kredi kartı için geçerli. Ön ödemeli olarak kullanılıyor değil mi?

@Vasc Aynen parayı yüklüyorsun, yüklediğin miktar kadar harcama yapabiliyorsun. Fakat bir müddet düzenli kullanım sonrası 500TL limit veriyor. Paran olmadığı zamanda (sonradan geri yüklemek kaydı ile) buradan harcama veya para çekimi yapabiliyorsun.

Ben de enpara düşünüyorum, bakalım
Başvurdum kurbanda köye gittik 2 hafta hergün aradılar bende mahçup olacağım için açamadım dönünce aradım 3,4 güne geldi. Çokta memnunum ama keşke temassız özelliği de olsaydı tadından yenmezdi şuam bile mükemmel bir kart sürekli fırsat veriyor.

Başvurdum kurbanda köye gittik 2 hafta hergün aradılar bende mahçup olacağım için açamadım dönünce aradım 3,4 güne geldi. Çokta memnunum ama keşke temassız özelliği de olsaydı tadından yenmezdi şuam bile mükemmel bir kart sürekli fırsat veriyor.
Teşekkürler ben de kısa zamanda başvuru yapcam

Yeni konular

Geri
Yukarı