Hangi Hitman 3 paketini almalıyım?

korkusuzturk

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba. Hitman serisini seven birisiyim. Zamanında Hitman başlangıç paketini ücretsiz almıştım. Ve şu anda Epic Games'te indirim ve kuponlardan dolayı paket almak istiyorum.

Bu 230 TL.

Bu 159 TL.

Bende zaten 1 ve 2 var. Ben bu paketin içerisinde bunları istemiyorum.
Hitman 3 bölüm paketleri olsun istiyorum. Ve mümkün olduğu kadar ucuza gelsin istiyorum.
Ancak tam olarak çözemedim. 2.paketi alırsam eğer sadece Hitman 3 serisinimi almış olacağım tüm bölüm DLC'lerini. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, Bu yılın başı veya sonu olması lazım, bütün modern Hitman oyunları tek bir oyunda toplandı ve World of Assassination oldu. İlkini alırsan Tek oyunda Hitman 1, 2 ve 3 sahibi olacaksın ve sende halihazırda olanlar ayrı birer oyun olarak kütüphanede duracak. Deluxe edition Hitman 2 Dlc görevlerini World of Assassination'da oynamanı sağlıyor ayrıca ayrı satılıyor deluxe edition içinde oyunun kendisi yok.

Dostum, Bu yılın başı veya sonu olması lazım, bütün modern Hitman oyunları tek bir oyunda toplandı ve World of Assassination oldu. İlkini alırsan Tek oyunda Hitman 1, 2 ve 3 sahibi olacaksın ve sende halihazırda olanlar ayrı birer oyun olarak kütüphanede duracak. Deluxe edition Hitman 2 Dlc görevlerini World of Assassination'da oynamanı sağlıyor ayrıca ayrı satılıyor deluxe edition içinde oyunun kendisi yok.
2.paylaştığım link içerik okudumda biraz, 2 map var ekstradan 7 sins dlcsi var, bir dlc paketi daha var ve 2 sniper paketi var yazıyor.
Ama ilk paylaştığım link senin dediğin gibi.
Ben bu kadar karmaşık içerikli oyun görmedim. Hangisini satın almam mantıklı olur. Elimde olmayanları istiyorum sadece. Forumda konu açan çok olmuş kimse cevap vermemiş. Banada bir tek sen cevap verdin bunuda yanıtlarsan çok sevirim

2.paylaştığım link içerik okudumda biraz, 2 map var ekstradan 7 sins dlcsi var, bir dlc paketi daha var ve 2 sniper paketi var yazıyor.
Ama ilk paylaştığım link senin dediğin gibi.
Ben bu kadar karmaşık içerikli oyun görmedim. Hangisini satın almam mantıklı olur. Elimde olmayanları istiyorum sadece. Forumda konu açan çok olmuş kimse cevap vermemiş. Banada bir tek sen cevap verdin bunuda yanıtlarsan çok sevirim
Hitman 3 maalesef tek başına satılmıyor artık. Yapımcılar bir kaç ay önce duyuru yaptılar Hitman oyunlarını tek çatı altında topluyoruz ve Hitman 3 sahipleri hepsini oynayabilecek diye. Bende bunu duyunca düz Hitman 3 aldım yaklaşık bir ay sonra World of Assasination sürümüne yükseltildi. O yüzden Hitman 3 için ilk Link. Ekstra iki görevde lazımsa alttakini de alırsın. Değer mi dersen bence bu fiyattan değmez.

Hitman 3 maalesef tek başına satılmıyor artık. Yapımcılar bir kaç ay önce duyuru yaptılar Hitman oyunlarını tek çatı altında topluyoruz ve Hitman 3 sahipleri hepsini oynayabilecek diye. Bende bunu duyunca düz Hitman 3 aldım yaklaşık bir ay sonra World of Assasination sürümüne yükseltildi. O yüzden Hitman 3 için ilk Link. Ekstra iki görevde lazımsa alttakini de alırsın. Değer mi dersen bence bu fiyattan değmez.
Yardımların için çok teşekkür ederim.
https://store.epicgames.com/tr/p/hitman-3--seven-deadly-sins-collection
şöyle bit link var. 7 ölümcül günah. Hitmanin başka dlcleri varmı bilmiyorum. En ucuzu bu. Ana oyun standartı zaten bende var, bu paketi alsam hitman 3 sadece almış oluyormuyum. Bu hitman 3 e dair eksik birşeyim kalıyormu? Kıyafet silah skin takıntım yol zaten ben.
Peki bu fiyata değer mi? Naysı ilk defa kullanıyorum 20 tl verdi havadan zaten.

Yardımların için çok teşekkür ederim.
https://store.epicgames.com/tr/p/hitman-3--seven-deadly-sins-collection
şöyle bit link var. 7 ölümcül günah. Hitmanin başka dlcleri varmı bilmiyorum. En ucuzu bu. Ana oyun standartı zaten bende var, bu paketi alsam hitman 3 sadece almış oluyormuyum. Bu hitman 3 e dair eksik birşeyim kalıyormu? Kıyafet silah skin takıntım yol zaten ben.
Peki bu fiyata değer mi? Naysı ilk defa kullanıyorum 20 tl verdi havadan zaten.
Rica ederim, dostum bu da Dlc. Oyun için 230 lira olanı alacaksın. İki ekstra görev ve Sniper mapleri dışında diğer Dlc'ler kozmetik ve ufak görevler. Tavsiye etmem.

Bu arada Game Pass'te 30 TL 😁
Teşekkür ederim sizede ama ben eski kafalıyım biraz hesapta durucak oyunum.,🙂🙂
Zaten heran vaktim yok olduğundada takılıyorum öyle. 🙂🙂

Rica ederim, dostum bu da Dlc. Oyun için 230 lira olanı alacaksın. İki ekstra görev ve Sniper mapleri dışında diğer Dlc'ler kozmetik ve ufak görevler. Tavsiye etmem.
Teşekkür ederim. Epicgames in verdiği ücretsiz olanı standart paketmiş ve sadece 7sins dlcsini almam yeterliymiş. Geri kalan dizin söylediğiniz gibi ıvız zıvırdan ibaretmiş herşey için sağolun.

Teşekkür ederim sizede ama ben eski kafalıyım biraz hesapta durucak oyunum.,🙂🙂
Zaten heran vaktim yok olduğundada takılıyorum öyle. 🙂🙂

Teşekkür ederim. Epicgames in verdiği ücretsiz olanı standart paketmiş ve sadece 7sins dlcsini almam yeterliymiş. Geri kalan dizin söylediğiniz gibi ıvız zıvırdan ibaretmiş herşey için sağolun.
Standart pakette 2 3 görev yapıyorsun ayrıca bunda bütün dlcler hepsi var 2 de dahil dlclerdede 2 güzel görev var oyunu bitirdim full bu arada epicte 230 TL.

Şimdi oldu anlaşıldı işte. Ozaman dediğinizi yapıp ilk linkteki 230 tl olanı satın alayım.
HITMAN 3 became ‘HITMAN World of Assassination’, which also includes access to HITMAN 1 and HITMAN 2 content through our existing Access Pass system. Therefore, if you own HITMAN 3 Standard / Deluxe edition you should receive a free upgrade to HITMAN World of Assassination after launching the game.

Bu ilkiydi.

Upgrade HITMAN World of Assassination with premium content featured in HITMAN 2 and HITMAN 3.
  • Locations: New York & Haven Island
  • Sniper maps: Hantu Port & Siberia
  • 6 Deluxe Escalations
  • Seven Deadly Sins DLC
  • Cosmetic items
Requires HITMAN 3 or HITMAN World of Assassination.

Buda ikincisi. Sanki ikinciside olan içerik miktarı daha fazla gibi.
İşte buradaki olayı bir türlü çözemedim.

Geri
Yukarı