Hangi Rainbow Six Siege Paketini Almalıyım?

BoFFk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yakında Rainbow almayı düşünüyorum sizce hangi paketini almalıyım?Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim normal sürümünü kullanıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Steam'de şu 83 TL olan versiyonu. Ben geçen kış indirimlerinde aynı sürümü 65 TL'ye satın aldım ve yaklaşık 600 saat oynadım bir de bundan evvel crack versiyonunda yaklaşık 400 saat kadar oynamışlığım var ve parasını fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum en azından benim için öyle. Şahsen "Starter Edition" önermem. Çünkü normal versiyonda dahi karakterlerin hepsini tamamlamak oldukça zahmetli bir de bu versiyonla fiyatları artınca uğraş anam uğraş. Ayrıca "Gold Edition" sadece bu sene çıkan ve çıkacak olan Sezon 2 karakterlerini ücretsiz veriyor. "Complete Edition"da da Sezon 1 ve Sezon 2'de çıkmış olan tüm özel karakterlerin kilidini açıyor. Özel karakterleri DLC gibi düşünebilirsiniz ancak oyun oynayarak kastığınız paralar karşılığında herkes ücretsiz edinebiliyor . Ben fazla oynamam zaten para kasma işiyle de uğraşmak istemiyorum derseniz alabilirsiniz. Ancak ben böyle bir tercihte bulunmadım ve zaten bağımlısı olduğum için bir sıkıntı oluşturmadı ^^.

Crackli nasıl oynadınız? Online oynanıyor mu öyle?

Tunngle kullanarak "Custom Game" bölümündeki "LAN" bağlantısı üzerinden oynadım. Ama bağlantı sorunları ve pingden usandığım ve de yapımcının parasını gerçekten hakettiğini düşündüğüm için satın aldım.

Bir kere normal orjinal oyunda da aynı ping sorunu var. Pingler genellikle 100-200 arası dolaşıyor herkeste, ayrıca starter versiyonunun kötü olma sebebi oyunun normal versiyonunda operatörler yani karakterlerin açma kilidi 1500-2500 iken Starter versiyon da ise 12500 hep. Her oyun kazandığın Renown'da 300-500 falan. Yani sen düşün Starter versiyon da ömrünü yer operatörleri açmak. Başkada farkı yok Starter ile normal versiyonların.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı