Hangi ikinci el PS5 alınmalı?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Yarın 6 aylık Series S + kolu 6500'e verip CD'li PS5 alacağım. 2 yer var alacağım yer.

1- kadıköydeki 2 yıl kendisinden garanti veriyor ancak 9bin eklemem gerekli.

2- Üsküdar'daki yer 1 yıl garanti veriyor 8bin eklemem gerekli.

Sizce 1.000TL için 1 yıl vermeli miyim? Yoksa 2. yerden alıp yanına kolmu çekeyim Vatan PC'den?

- Cihazda ısınma, fan sesi olur mu alacağım 2 yerde CUH1216 modeli satıyor.

- 3-4 ay 1080p TV'de oynayacağım eylül ayında 2K monitör alacağım çok sorun olur mu?

- Dik yatay kullanma konusunda son söz nedir? Sıvı akma olayı var mı?

Yarın 6 aylık Series S + kolu 6500'e verip CD'li PS5 alacağım. 2 yer var alacağım yer.

1- kadıköydeki 2 yıl kendisinden garanti veriyor ancak 9bin eklemem gerekli.

2- Üsküdar'daki yer 1 yıl garanti veriyor 8bin eklemem gerekli.

Sizce 1.000TL için 1 yıl vermeli miyim? Yoksa 2. yerden alıp yanına kolmu çekeyim Vatan PC'den?

- Cihazda ısınma, fan sesi olur mu alacağım 2 yerde CUH1216 modeli satıyor.

- 3-4 ay 1080p TV'de oynayacağım eylül ayında 2K monitör alacağım çok sorun olur mu?

- Dik yatay kullanma konusunda son söz nedir? Sıvı akma olayı var mı?

Dikey kullanabilirsiniz arkadaşım dikey kullanıyor sıvı akma olayı yok rahat olabilirsiniz TV'de oynamanız sorun olmaz fan sesi ısınma stabil düzeylerde olur Üsküdar'dan almanız daha iyi garanti kendisi vermesiyle resmi garanti bir olmaz.

Dikey kullanabilirsiniz arkadaşım dikey kullanıyor sıvı akma olayı yok rahat olabilirsiniz TV'de oynamanız sorun olmaz fan sesi ısınma stabil düzeylerde olur Üsküdar'dan almanız daha iyi garanti kendisi vermesiyle resmi garanti bir olmaz.
Evet ancak fark şu diğer yer 2 yıl bendensin diyor diğeri ise 1 yıl kağıda garantisini falan imza atacak 2 yerde. Yani üsküdardan 8’e alıp yanına 1500-2000’e kolmu çekeyim ? Series s cihazını üsküdardaki kişiden almıştım 1 yıl garanti vermişti bozulmadı

Evet ancak fark şu diğer yer 2 yıl bendensin diyor diğeri ise 1 yıl kağıda garantisini falan imza atacak 2 yerde. Yani Üsküdar'dan 8'e alıp yanına 1500-2000'e kolmu çekeyim? Series S cihazını Üsküdar'daki kişiden almıştım 1 yıl garanti vermişti bozulmadı.

Siz bildiğiniz yoldan devam edin Üsküdar'dan alın.

Dikey-yatay kullanma konusu sana kalmış dostum, PS5 daha yeni bir konsol olduğu için fazla hatası olmaz yani ekstra garanti için para vermene bence gerek yok.
Aldığın yerde test et olsun bitsin işte.

Tamamdır hocam tek korkum uçak kaldırır gibi fan sesi yapması veya kapanması bozulması yani.

Hocam BİM'den Türk markası fason fison üretim bir ürün almıyorsunuz Sony Japon kalitesi bir ürün alıyorsunuz hiçbir şey olmaz istersen düşür kolay kolay bozulmaz konsollar rahat ol ürünü al dikey yatay ben dikey kullanmayı tercih ederim dikey koy al gamepadi tadını çıkar dostum.

Geri
Yukarı