Hangi internet markası daha iyidir?

Anladım hocam haklısınız.
Bir şey soracağım Superonline altyapıma nasıl bakabilirim siteye giriyorum adresimi yazıyorum evinde fiber var diyor fakat kaç Mbps var göstermiyor.
Bakamayacağım dime :(

Son düzenleme:
Arkadaşlar 5 ay sonra Superonline taahhütüm bitiyor aslında Superonline'dan çok memnundum fakat son zamanlarda sık sık ağ sorunları yaşanıyor TurkNet'e geçmeyi düşündüm ama önerilerinizi bekliyorum.

TurkNet tavsiye ederim. 35 down 5 up alıyorum. Bedava 1 ay kullanmak için sen ve ben : ''NYF17YQ71SYJ'' abone olurken söylemeniz yeterli!

Bende turkcell fiber kullanıyorum bende kesilme değilse daha çok anlık yavaşlamalar oluyor
Örneğin ağa kimse bağlı değil modemle aynı odadayım full id video izlerken bir anda 240p ye düşüyor onu bile yükleyemiyor bir iki dakika sürüyor bazen kendi kendine düzeliyor bazende modemi yeniden başlatmak gerekiyor kaç kere aradım iki kere modem değiştirdiler çözülmedi. Ama başka şirkete geçmeyi düşünmüyoruz tukcell in tv+ hizmetinden çok memnunuz özellikle geri alıp izleme özelliği dışardan çok iyi bir özellik gibi durmasada sırf bu özellik için bile tv+ alınır. Ayrıca diğer ekstra tv kanalları arkasında kocaman bir klavyesi olan kumandasida cabasi.

Yeni konular

Geri
Yukarı