Hangi internet sağlayıcısı daha iyi?

LightRockS1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Türk Telekom adlı internet sağlayıcısının sağladığı interneti kullanıyorum.
Aylık 120 lira gibi bir şey ödüyorum ve 35 Mbps 5 upload almam gerektiği söyleniyor bu pakette. (30 Mbps 5.7 upload 13 ping)
Buraya kadar her şey güzel fakat GeForce NOW hizmetini kullandığımda 14 Mbps download olarak gösteriyor. 13 pinge yakın bir şey olması lazımken 60-70 diyordu.
Bu hizmetten memnun değilim, bu yüzden hangi hizmeti kullanmam gerektiğini size soruyorum (altyapımda Türk Telekom'un altyapısı.)

Hocam bu durum yaşadığınız yere, bulunduğunuz bölgeye göre değişiyordur. Büyük şehirlerden birinde yaşıyor olsanız bile bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor.

Türk Telekom en iyisi vazgeçmeyin.

Bence Türk Telekom en kötüsü.

Turkcell öneririm biraz pahalıdır ama hızlıdır.

Turkcell'e bakacağım fakat bazı yerlerde TurkNet'de öneriliyor kararsızım.

Hocam bu durum yaşadığınız yere, bulunduğunuz bölgeye göre değişiyordur. Büyük şehirlerden birinde yaşıyor olsanız bile bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor.

Doğru fakat sonuçlardaki değeri alamıyorum burada bir sıkıntı var.
TurkNet deneyebilirsiniz taahhüt yok bir ay dene sarmazsa iptal edersin. Hatta gruptan referans birini bul ilk ay bedava olsun.

TurkNet güzel olabilir düşünüyorum ama cayma bedelide sıkıntı iş.

TurkNet deneyebilirsiniz taahhüt yok bir ay dene sarmazsa iptal edersin. Hatta gruptan referans birini bul ilk ay bedava olsun.

Hocam TurkNet kadar rezalet bir internet sağlayıcısı görmedim. Ben kendim de kullanıyorum da 35 Mbps söz verdiler bir gün GTA V indirmiştim. O günden beri 16 Mbps modeme reset atıyorum 5-10 dk 35 Mbps oluyor. Sonra yene 16 Mbps'e sınırlanıyor. Müşteri hizmetleri suratıma kapatıyor ve modemi kabloları her şeyi değiştirdik. Altyapımızda gayet müsait alınmaz hocam TurkNet.
(3 ay 35 Mbps 6 ay 16 Mbps kullandım sözde AKK siz)

Geri
Yukarı