Hangi internet sağlayıcısı tercih edilmeli?

enesforues

Decapat
Daha fazla  
Ev internet sağlayıcımı değiştireceğim. Aklımca Millenicom ve TurkNet var. Hangisini önerirsiniz? Hangisinde daha az sorun yaşarım? Hangisinin müşteri hizmetleri daha iyi?

Netspeed kullanabilirsin. Yada Millenicom.

Ev internet sağlayıcımı değiştireceğim. Aklımca Millenicom ve TurkNet var. Hangisini önerirsiniz? Hangisinde daha az sorun yaşarım? Hangisinin müşteri hizmetleri daha iyi?

Millenicom müşteri hizmetleri ve politikası aşırı saçmalık o bataklığa girme derim. İlk aylar söyledikleri fiyatı verip bir anda zam yapıyorlar habersiz. Temsilciler vasıfsız bir şey bildikleri yok olduğu gibi oturtmuşlar bildiğin. TurkNet kullanıyorum çok memnunum.

Türk Telekom altyapın iyiyse istediğine geçebilirsin f/p olarak Netspeed iyidir oyun çok oynuyorsan paket kaybı sorunu yaşayan çok var onu göz önünde bulundur.

Açıkcası internet kullanımınıza göre karar vermek lazım. Siz online fps oyunlar oynuyor musunuz ? Yoksa normal gündelik ev kullanımı mı netflix vs. gibi ? ona göre doğru yönlendirme yapmakta fayda var.

Turknet şu an gereksiz pahalı. Netspeed kullanıyorum öneririm. 159 TL ye 100 mbps kullanıyorum. Turknet sanırım 250 TL. Ayrıca online oyunlarda hiç paket kaybı yaşamadım.

Hocam Millenicom Netspeed Superonline üçlüsüne bulaşmayın routing sorunu var ve bazı oyunlara sitelere yasaklı yani giremiyorsunuz çok garip bir şekilde VPN gerekiyor TurkNet öneririm.

Geri
Yukarı