Hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz?

Xanteus

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda interneti değiştirmeyi düşünüyoruz ailemle birlikte. Şu an Turkcell Superonline kullanıyoruz TV+ olduğu için. Sizlerden istediğim TV+ içeren bir paket önerme şansınız var mı? Veyahut başka bir yerden de paket önerebilirsiniz hepsine açığım. Altyapı sorgulayamıyorum çünkü başka şehre taşınacağız ev belli değil henüz. 140-150TL'yi geçmezse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda interneti değiştirmeyi düşünüyoruz ailemle birlikte. Şu an Turkcell Superonline kullanıyoruz TV+ olduğu için. Sizlerden istediğim TV+ içeren bir paket önerme şansınız var mı? Veyahut başka bir yerden de paket önerebilirsiniz hepsine açığım. Altyapı sorgulayamıyorum çünkü başka şehre taşınacağız ev belli değil henüz. 140-150TL'yi geçmezse sevinirim.

Sanırım TV olayı Kablo Net'te de vardı, bir dönem kullandım, o dönem benim bölgemde stabil internet 8Mbps iken 24Mbps internet giriyordu eve, şu an ne durumdadır bilemem. İnternet olarak TurkNet'min 100Mbps alt yapısı varsa eve giren benim açımdan en tercih edilebilecek olanı ama TV olayı var mı bilmiyorum. Türk Telekom'un da Tivibu olayı var, bir arada onu kullandım ama bir miktar donma ve geç algılama sorunu vardı cihazın. Oluyor tabii 5 6 sene, şu an iyidir belki.

Bufferbloat Test by Waveform
  • Perşembe 17:39 e bakıp fotoğrafları gorebilir oyun ici ping ve kanalımda mevcut ve profilimde mevcuttur konum.

Son düzenleme:
  • Perşembe 17:39 e bakıp fotoğrafları gorebilir oyun ici ping ve kanalımda mevcut ve profilimde mevcuttur konum.
Hocam dandik 24 Mbps TTNET ile 9 ping aldığım günler oldu geçen sene üniversitede, 20-30 pinglerden bahsediyorsun. Ayak üstü videonu kastın, helal olsun.

Teşekkürler hepinize arkadaşlar Elazığda yaşayan ve internet kullanan birisi var mı ? Oraya taşınacağız internet doğuda ne durumda merak ediyorum. Yakın yerlerde yaşayanlarda olur. Mersinden taşınacağız altyapı ne durumda hiçbir fikrim yok orada.

Geri
Yukarı