Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim?

sercanyn0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşlar altyapım 16 Mbps'ye kadar destekliyor. 4 yıldır Türk Telekom kullanıyorum. Tahattütü olmayan internet sağlayıcısına geçmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir? 2. sorum ise TTNET'in vermiş oldugu modem arızalanmıştı. Ben de 150 TL değerinde ZyXEL'in H108N modelini aldım sorum ise şu 400-500 TL'lik modem alsam ASUS n 16 veya ZyXEL VMG3625 bariz farkını görür müyüm? Teşekkürler.

Merhaba. Arkadaşlar altyapım 16 Mbps'ye kadar destekliyor. 4 yıldır Türk Telekom kullanıyorum. Tahattütü olmayan internet sağlayıcısına geçmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir? 2. sorum ise TTNET'in vermiş oldugu modem arızalanmıştı. Ben de 150 TL değerinde ZyXEL'in H108N modelini aldım sorum ise şu 400-500 TL'lik modem alsam ASUS n 16 veya ZyXEL VMG3625 bariz farkını görür müyüm? Teşekkürler.
Sorgulama yapıp konuya ekleyin lütfen.

İyi günler hocam zaten altyapınız 16Mbps'ye kadar destekliyorsa 400 500 TL verip modem alarak o hızın üstüne çıkabileceğini sanmıyorum bu nedenle 2.soru bana kalırsa hayır farkını görmezsiniz. TurkNet'in taahhütsüz internet paketleri mevcut bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Eğer altyapınız varsa kesinlikle Kablonet. F/P acisindan üstüne yok.

Sonra Vodafone derdim. Müşteri hizmetleri iyi ve Red tarifeniz varsa daha güzel şeyler var.

Kumar olarak Turknet ve Millenicom diyebilirim. Genelde kullananlar pişman oluyor (sponsor değilse tabii).

Edit: Pişman olma sebebpleri, sık sık kopmalar, müşteri hizmetlerinin sıkıntıları, bağlanması için 1 2 hafta bekleyen müşteriler vb... Bunların hiç birini uydurmuyorum. Hepsini ailem ya da arkadaşlarım kullanıyor. Ben şu an Kablonet kullanıyorum ve muhtemelen de başka sağlayıcı aramam. Çok memnunum.

Geri
Yukarı