Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim?

BirkanC16

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle TurkNet'in zam haberinden sonra güncel fiyatları ile hangisinin daha iyi olduğunu sormak istedim.
Bursa'da yaşıyorum 2 yıldır Türk Telekom'u kullanıyorum çekme konusunda sıkıntı yaşamadım ama fiyata göre hızların düşük olması yüzünden değiştirmek istiyorum taahhüt 1 ay sonra bitiyor.
NetSpeed ile TurkNet arasında çok kararsız kaldım kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim.
Bütçem 100 TL alabileceğim maksimum hız 75 Mbps.
Netsped'de düşündüğüm tarife bu:

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-09_144705.png
    resim_2021-06-09_144705.png
    136,9 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Bende Türk Telekom fiber kullanıyorum, Fiber'e geçmeyi denediniz mi? Wi-Fi olsun Ethernet olsun, indirme ve yükleme konularında olsun herhangi bir sorun yaşamadım açıkçası.

Öncelikle TurkNet'in zam haberinden sonra güncel fiyatları ile hangisinin daha iyi olduğunu sormak istedim.
Bursa'da yaşıyorum 2 yıldır Türk Telekom'u kullanıyorum çekme konusunda sıkıntı yaşamadım ama düşük hız, yüksek fiyat yüzünden değiştirmek istiyorum taahhüt 1 ay sonra bitiyor.
NetSpeed ile TurkNet arasında çok kararsız kaldım kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

GIBIRNet ve Millenicom'u deneyebilirsin. 100Mbps paketleri de var. NetSpeed'i Malatya'da bir arkadaşım kullanıyor gerçekten memnun. Ve gerçek performans için kablolu kullanın.

Bursa'da yaşıyorum 2 yıldır Türk Telekom'u kullanıyorum çekme konusunda sıkıntı yaşamadım ama düşük hız, yüksek fiyat yüzünden değiştirmek istiyorum taahhüt 1 ay sonra bitiyor.
İlk olarak TürkNet tavsiye ederim, memmun kalırsanız TurkNet ile devam edersiniz, eğer kalmazsanız taahhütsüz olduğu için iptal edip farklı bir sağlayıcıya geçebilirsiniz.

Bende Türk Telekom fiber kullanıyorum, Fiber'e geçmeyi denediniz mi? Wi-Fi olsun Ethernet olsun, indirme ve yükleme konularında olsun herhangi bir sorun yaşamadım açıkçası.

Türk Telekom'da hiç sorun yaşamadım ama fiyatlandırma gerçekten pahalı geliyor. Yani aynı hızı diğer sağlayıcılarda çok daha uyguna gelince değiştirmeyi düşünmeye başladım.

Bursa'da yaşıyorum 2 yıldır Türk Telekom'u kullanıyorum çekme konusunda sıkıntı yaşamadım ama fiyata göre hızların düşük olması yüzünden değiştirmek istiyorum taahhüt 1 ay sonra bitiyor.
Aynı durumu yaşadığımızdan konunuzu takip etmekteyim. Benim de 1 ay sonra sözleşmem bitecek. Turknet'in yaptığı zam sonrası düşüncem Netspeed, Millenicom ve Comnet'e doğru kayıyor. Altyapım maksimum 76 Mbps destekliyor. Bilen arkadaşlar objektif bir şekilde yansıtırsa çok seviniriz.

Geri
Yukarı