Hangi internet servisini önerirsiniz?

Bulut Akbulut

Hectopat
Arkadaşlar bundan daha önce de konu açmıştım bu konu ile alakalı artık bana gına geldi 700 kbps ile dosya indirmeye çalışıyorum vs beni yordu şu corona muhabbeti bittiği zaman yeni internet sağlayıcısına geçmek istiyorum ama bizim taahütümüz var ve taahüt eylül'de bitiyor. Ben ucuz bir mebla ödeğerek nasıl çıkabilirim Türk Telekom'dan? Bizim apartman da Kablonet altyapısı var ve 100 download 8 upload veriyorlarmış ne kadar doğru verdikleri bilemem ona geçmek istiyorum ne dersiniz?

Altyapınız varsa geçebilirsiniz. En ucuz mebla ödeme diye bir şey yok. Cayma bedeli ödemiyorsunuz kanunlara göre. Kurulum ücreti adı altında cayarken ücret çıkarırlarsa bilemem.

Kablonet varsa hiç düşünme bile geç, Türknet'e bulaşma, Milleni bende denicem pazartesi o yüzden bilgi veremeyeceğim,netspeed bilmiyorum, paran varsa telekomda kal.

Altyapın sağlamsa bütçene göre bir tercih yapabilirsin genel olarak aynılar yani. Ama altyapın sağlam değilse hangi sağlayıcı gitsen de sonuç hüsran olacaktır.

Evet aslında biz Türk Telekom yapmayacaktık ama Türk Telekom altyapısı olduğundan başka sağlayıcı seçemedik.
Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı