Hangi İnternet Servisini Önerirsiniz ?

İnternet Servisi Önerisi

• Oy verenlerin toplamı
    18
Mart'a kadar tahattütüm var Türk Telekomda, Türknet 120 TL kadar karşılıyor, Netspeed ne yapıyor bu konuda ?
Taahüt bozma bedelini öğren bence eğer ödeyebileceğin bir rakamsa geçebilirsin. Türknet 120 tl yi 6 ay boyunca faturanda 20 tl indirim yaparak sana veriyor. İstersen davet kodu atarım 1 ayda bedava kullanırsın 65 TL de öyle kalır cebinde. NetSpeedde yok diye biliyorum.

Dua Lipa, bende tahattütün dolmasını bekleyeceğim, zaten Marta kadar aşağı yukarı ortalama fiyatlar netleşir, bende o şekilde geçerim, Türk Telekom tahattüt bitene kadar aynı fiyattan fatura gönderir diye umuyorum şuan 66,75 TL 16 MBit kullanıyorum. @Silinen üye

Dua Lipa, bende tahattütün dolmasını bekleyeceğim, zaten Marta kadar aşağı yukarı ortalama fiyatlar netleşir, bende o şekilde geçerim, Türk Telekom tahattüt bitene kadar aynı fiyattan fatura gönderir diye umuyorum şuan 66,75 TL 16 MBit kullanıyorum. @Silinen üye

Dua Lipa :D Bence taahhüt'ün bitmesini bekle, ne gerek var bozmaya. Bitmesine bir hafta kala, NetSpeed'e gönder evrakları bittiği gün geçersin. En güzeli.

Ben TürkNet kullanıyorum ama CGNAT mevzularından dolayı aşırı rahatsız oldum. 13-14 mbit hız testi görüyorum ama instagramda video izleyemiyorum.
NetSpeed ya da Oris Telekom'a geçmeyi planlıyorum. Bakalım...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı