Hangi iPhone 15'i tercih edilmeli?

serkanu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.

iPhone 7 kullanıyorum ve artık telefonumu değiştireceğim. Bazı kampanyalar var, bunlardan yararlanmak istiyorum.

iPhone 15 256 GB ile iPhone 15 Plus 128 GB arasında kaldım.

iPhone 15 256 GB resmi satıcılarda Turkcell Hepsiburada gibi vb. ortalama 53500 TL civarında.

iPhone 15 Plus 128 GB ise Trendyol'da Trendyol satıcısında 56 400 TL.

Apple destek ile konuştum resmi satıcı olmadığı için Trendyol hakkında bir güvence vermedi. Trendyol ise 2 yıllık Apple Türkiye garantili olduğunu söylüyor.

Fiyat performans açısından Plus olan model daha mantıklı geliyor. Ama Trendyol'un resmi satıcı olmayışı endişelendiriyor.

2 tane alacağım bu yüzden iyice irdeliyorum.

Hangisini tercih etmeliyim?

Merhaba.

iPhone 7 kullanıyorum ve artık telefonumu değiştireceğim. Bazı kampanyalar var, bunlardan yararlanmak istiyorum.

iPhone 15 256 GB ile iPhone 15 Plus 128 GB arasında kaldım.

iPhone 15 256 GB resmi satıcılarda Turkcell Hepsiburada gibi vb. ortalama 53500 TL civarında.

iPhone 15 Plus 128 GB ise Trendyol'da Trendyol satıcısında 56 400 TL.

Apple destek ile konuştum resmi satıcı olmadığı için Trendyol hakkında bir güvence vermedi. Trendyol ise 2 yıllık Apple Türkiye garantili olduğunu söylüyor.

Fiyat performans açısından Plus olan model daha mantıklı geliyor. Ama Trendyol'un resmi satıcı olmayışı endişelendiriyor.

2 tane alacağım bu yüzden iyice irdeliyorum.

Hangisini tercih etmeliyim?

İki model arasındaki en belirgin farklardan biri de ortalama 6 saatlik şarj süresi farkı. Plus modeli 6 saat daha uzun kullanım sunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 ile 15 Plus arasinda batarya kapasitesi ve boyut disinda bir fark yok. Plus modeli, duz modelin daha iyisi olabilmesi adina uretilmedi, base modeller bana yeter ama buyuk ekran istiyorum diyenler icin uretildi.

Geri
Yukarı