Hangi işlemciyi kullanıyorsunuz?

Hocam şükretmesini sen bilmiyor musun? O işlemcili laptopu alabilmek için dünya kadar para verilmesi gerekir. Neyin kafasını yaşıyorsun? Isınıyorsa altına fan al bu kadar. Ailen iyi yapıyor.

Dostum şükretmesini tabii biliyorum sadece garip ve gereksiz şeylerden dolayı ufak bir isteğimi yerine getiremediler. Tabii ki getirmek zorunda değiller ama en azından biraz daha mutlu olabileceğim birşeylerim olurdu. Ayrıca laptop şu an pahalı olsa bile o zaman biriktirdiğim paralarla 19000 liraya almıştım.

Dostum şükretmesini tabii biliyorum sadece garip ve gereksiz şeylerden dolayı ufak bir isteğimi yerine getiremediler. Tabii ki getirmek zorunda değiller ama en azından biraz daha mutlu olabileceğim birşeylerim olurdu. Ayrıca laptop şu an pahalı olsa bile o zaman biriktirdiğim paralarla 19000 liraya almıştım.

Şu an 40000 TL falan o işlemcili laptopun.

Soru-cevap niteliğinde bir konu olsun. Ben i3-10100F kullanıyorum. Peki siz hangi işlemciyi kullanıyorsunuz? Memnun musunuz?
bende ryzen 5 4500 kullanıyorum 6 çekirdek 8 therads turbo ile 4.1 ghz memmnunum yani ben

Geri
Yukarı