Hangi işletim sistemini daha çok seviyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zorin OS açıkçası çok güzel gözüküyor fakat kullanmak nasip olmadı.
Senin isteme sebebin ne tavsiyeyi.
Ek olarak Ubuntu bug dolu diyorlar.
Bunu sormamın nedeni etrafımdaki herkes Windows kötü Ubuntu falan kullan diyor. Yani size göre hangisi daha kullanışlı? İşletim sistemi tavsiyesi değildir. Sadece hangi işletim sistemini sevdiğinizi soruyorum :)
Neyse ben bu konudan çıkıyorum zaten Linux'un dandik olduğunu size anlatmak zorunda değilim Microsoft Store'dan bir şeyler yükleyeceğim.
Evet bu yüzden NASA serverleri Linux kullanıyor serverlerin geri kalan %90 lık kısmı gibi.
Aynı zamanda yazılımcılar, geekler ve meraklı Teknopat ahalisi de.
Sana Microsoft Store üzerinden verdiğin telemetriler ile iyi günler dilerim.

Zorin OS açıkçası çok güzel gözüküyor fakat kullanmak nasip olmadı.
Senin isteme sebebin ne tavsiyeyi.
Ek olarak Ubuntu bug dolu diyorlar.

Evet bu yüzden NASA serverleri Linux kullanıyor serverlerin geri kalan %90'lık kısmı gibi.
Aynı zamanda yazılımcılar, geekler ve meraklı Technopat ahalisi de.
Sana Microsoft Store üzerinden verdiğin telemetriler ile iyi günler dilerim.

Güle güle. Biraz kitap okumanı tavsiye ederim.

Konuyu takipten çıkmamışım bildirim gelmiş ve cevap veriyorum sen bilgisayarınla aya mı çıkıyorsun normal bir kullanıcı ya oyun oynar ya da YouTube'da gezer ben her gün CMD ile uğraşacak değilim ve Windows'un birçok özelliği işimi kolaylaştırıyor ve Linux'u serverlar kullanıyor çünkü yüksek performans ama benim yüksek performans gerektiren bir şeyim yok oyun var o da Windows'da oynanıyor.
Moderatör arkadaş konuyu kilitlerse sevinirim.

Konuyu takipten çıkmamışım bildirim gelmiş ve cevap veriyorum sen bilgisayarınla aya mı çıkıyorsun normal bir kullanıcı ya oyun oynar ya da YouTube'da gezer ben her gün CMD ile uğraşacak değilim ve Windows'un birçok özelliği işimi kolaylaştırıyor ve Linux'u serverlar kullanıyor çünkü yüksek performans ama benim yüksek performans gerektiren bir şeyim yok oyun var o da Windows'da oynanıyor.
Moderatör arkadaş konuyu kilitlerse sevinirim.

Siz "Linux'un dandik olduğunu size anlatmak zorunda değilim" demişsiniz. Kullanmazsın olur biter. Dandik yerine sevmiyorum neden demediniz? İşte bu yüzden kitap okuyun dedim size. Dandik derseniz bizde cevaplarını veririz. Size hayatınızda başarılar. Bu arada Linux'ta CMD diye bir şey yok. Biraz araştırsaydınız dandik demek yerine keşke. Linux'ta da aynı Microsoft Store gibi mağazalar var. İlla programı komut ile kurmak zorunda değilsiniz.

Siz "Linux'un dandik olduğunu size anlatmak zorunda değilim" demişsiniz. Kullanmazsın olur biter. Dandik yerine sevmiyorum neden demediniz? İşte bu yüzden kitap okuyun dedim size. Dandik derseniz bizde cevaplarını veririz. Size hayatınızda başarılar. Bu arada Linux'ta CMD diye bir şey yok. Biraz araştırsaydınız dandik demek yerine keşke. Linux'ta da aynı Microsoft Store gibi mağazalar var. İlla programı komut ile kurmak zorunda değilsiniz.

Mesajımdan alıntılamazsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video neden var demek ki zor bir iş ve ben Windows'ta hiç zorlanmadan yok komut yazayım yok uyumlu mu onu araştırayım demeden istediğim şeyi kısa sürede kuruyorum
Windows VPN'i YouTube'da araştırarak ayarlarsınız.
VPNbook

Eki Görüntüle 741329

Ve bu bir Windows özelliği.

Sizinle işim kalmadı zaten. Bir şeyi kötülemek yerine sadece araştırıp deneyimleyin.

Ben zaten takibi bırakmıştım siz alıntılayınca bildirim geldi(Windows 10 bildirim merkezine) ve ben deneyimlemeye değer olmayan şeyleri denemem.

Ben öğretemedim ona internete bağlandığı modemin bile Linux ile çalıştığını, yorma kendini hiç.

Ben yalnız bilgisayarı modem olarak kullanmıyorum istediğiniz kadar şey diyin isterse tost makinesi bile Linux kullansın ama beni bağlamaz ben bilgisayarda beni nasıl rahat ettirecekse onu kullanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı