Hangi kablosuz klavye fare seti tercih edilebilir?

Makaleler
15
Değerli forum üyeleri; yaklaşık 4 sene önce aldığım Logitech MK270 klavye fare setim artık emektar oldu. Klavyenin tuşları basmaz oldu, fare ise düşüp kırıldı. Babamdan bir tane Microsoft klavye, kardeşimden de Logitech fare ödünç aldım. Uygun fiyatlı bir kablosuz klavye fare seti arıyorum. 2.el de alabilirim. Bana Logitech, Microsoft markalarından hangi setleri tavsiye edersiniz?

Not: Oyun için kullanılmayacak, gündelik işlerim için kullanılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth olanları öneririm. Wireless'lardan çok daha iyi performans veriyorlar. Hem gecikme süresi hem de çekim gücü açısından daha iyiler. Evin bir ucundan diğer ucuna bile çekiyor.

Bluetooth olanları öneririm. Wireless'lardan çok daha iyi performans veriyorlar. Hem gecikme süresi hem de çekim gücü açısından daha iyiler. Evin bir ucundan diğer ucuna bile çekiyor.
Para para para😁😁 Ama mantıklı bir öneri. Keşke biraz daha param olsa da Microsoftun o bluetoohlularından alabilsem.
Hocam internette pek iyi şeyler okumadım bunun hakkında. Ama değerlendirilebilir.

Para para para😁😁 Ama mantıklı bir öneri. Keşke biraz daha param olsa da Microsoftun o bluetoohlularından alabilsem.

Hocam internette pek iyi şeyler okumadım bunun hakkında. Ama değerlendirilebilir.
Bende microsoft'un ki var. USB portu sıkıntım vardı. bilgisayarda 1 tane usb olduğu için onu da mouse'a harcamak istemiyordum. Sırf o yüzden 170 lira biriktirip aldım ama çok memnunum. Kesinlikle öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı