Hangi karakteri oynamalıyım?

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuzdur belki, bir takım kurmadan LoL oynamak imkansız gibidir. Bende en azından takımı taşımak için bir şampiyon önerisi istiyorum. Farklı koridorlar da olur fakat orta koridor olmazsa sevinirim.

Bende olan karakterler:

Akali
Alistar
Annie
Ashe
Bard
Brand
Darius
Draven
Evelynn
Ezreal
Galio
Garen
Jax
Jhin
Katarina
Kayn
Kha'Zix
LeBlanc
Lee Sin
Lux
Master Yi
Mordekaiser
Olaf
Pyke
Rammus
Rengar
Shen
Singed
Sivir
Talon
Teemo
Thresh
Udyr
Vladimir
Xin Zhao

Son düzenleyen: Moderatör:
Listedekilerin çocuğu iyi oynadığın takdirde taşır. Sana direk taşıyamayacakları söyleyeyim. Alistar, Bard, Galio, Lux (çok iyiysen belki taşırsın), Olaf, Pyke, Rammus, Shen, Singed, Thresh, Udyr. Geri kalanı ile rahat taşırsın.

Ormanda Olaf oynayarak, üst koridorda Vladimir oynayarak ya da orta koridorda Annie oynayarak (tabii iyi oynamana bağlı) çok kolay oyun kazanabilirsin.
Listedekilerin çocuğu iyi oynadığın takdirde taşır. Sana direk taşıyamayacakları söyleyeyim. Alistar, Bard, Galio, Lux (çok iyiysen belki taşırsın), Olaf, Pyke, Rammus, Shen, Singed, Thresh, Udyr. Geri kalanı ile rahat taşırsın.
Olaf,Pyke ve Udyr'da yanılıyorsun dostum.

Ormanda Olaf oynayarak, üst koridorda Vladimir oynayarak ya da orta koridorda Annie oynayarak (tabii iyi oynamana bağlı) çok kolay oyun kazanabilirsin.
Deneyeceğim.
Olaf,Pyke ve Udyr'da yanılıyorsun dostum.
Thresh satın al, Support main kas. Sadece işin korumak olsun, Bırak seni taşısınlar.
Ben taşımacılık şirketi kurmak istiyordum ama.
Olaf'ı deneyeceğim.
Xerath'ım yok.
Top lanede mordekasier (yanlış yazmış olabilirim) cok iyi güzel oynarsan çoğu zaman lanede üstünlüğü sağlarsın
Onu normalde oynuyordum fakat sıkıldım oynamaktan.

Akali ile orta koridor oynarken sürekli roam at ve takımına koridorlarını kazandır. Akali geç oyunda tek yemeye falan başlıyor eğer iyi oynayamazsan. Zaten takımına koridorlarını kazandırdın mı onlar geç oyunda taşır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı