League of Legends kazanamama durumu

Emerald elodan selamlar. Ocak ayında tekrar oynamaya başladım ama büyük hataymış.

Dosya Ekleri

• lol s14 büyük ihtimalle en rezil sezon.PNG
    lol s14 büyük ihtimalle en rezil sezon.PNG
    382,5 KB · Görüntüleme: 20
1 günde yaptım. Hemen lig atlatırım diye düşündüm. Kötü oynadığım 1 maç bile olmadı.

İnanılmaz bir şey Riot kazanmamak üzerine ayarlamış gibi bütün maçları. Kesin bırakırım bu oyunu. DotA düşüneceğim.
Yok sen daha zorlama, Dota LoL'e göre karmaşık ve hantal bir oyun. Alışamazsın.

1.5 hafta önce Zümrüt 3'ten Platin 2 0 LP'ye kadar düştüm. Rütbemle birlikte MMR'ım da çöp oldu. Bende saldım, 1.5 haftaya yakındır tryhard LoL oynamıyorum. Takmayın, biraz ara verin. LoL Dereceli insanı gerçekten yoruyor.

Önceki sezon plat 4 olarak bitirdim. Hadi yeni sezona bakayım dedim. Bayağıdır oyuna girmiyordum 5 ay gibi. Ardından tek çift 5 maçtan 1 tane yenilgi ile altın 4 attı. Peş peşe 12 maç daha attım 1 yenilgi aldım. Olay burada başlıyor. O yenilgiden sonra maça girdim fakat işim çıktı AFK kaldım. Bugün de gün boyu oynadım ama inanılmaz bir şekilde hiçbir zaman Win alamadım. 20 maçta 2 Win ancak almışımdır arka arkaya yenilgi. Gold 2'ye çıkacakken 4'e düştüm üstüne 0 LP kaldı. Neredeyse gümüşe düşüyorum. Her el gayet güzel oynadım. Elimden gelenin en iyisini yaptım ama olmuyor, çıkılmıyor. Mutlaka takım anormal şekilde karşıyı besliyor. Oyunu ciddi olarak bırakmayı düşünüyorum. Çünkü boşuna çabalıyorum. Bu durumun aynısını önceden de yaşamıştım. Birebir aynı şekilde. Hep kazanarak giderken sonrasında hep yenilgiden çıkamıyordum. Hiç bu şekilde garip bir şey yaşadınız mı? Bırakmak sanırım en doğrusu olacak.

Bırakmak en iyisi olacak. Ben bıraktım. Ancak oyun modu geldikçe veya canım çektikçe aram açıp giriyorum. Meta ve sistem iyiye gitmiyor zaten. Eğer MOBA oynamak istiyorsan DotA 2 oyna. Arkadaşlarınla girmiyorsan dereceli tam bir eziyet. En azından beraber kaybettiğiniz için daha az koyuyor :D

Bırakmak en iyisi olacak. Ben bıraktım. Ancak oyun modu geldikçe veya canım çektikçe aram açıp giriyorum. Meta ve sistem iyiye gitmiyor zaten. Eğer MOBA oynamak istiyorsan DotA 2 oyna. Arkadaşlarınla girmiyorsan dereceli tam bir eziyet. En azından beraber kaybettiğiniz için daha az koyuyor :D

Arada kuzenimle giriyoruz. Onun da arkadaşları oluyor ama her zaman açık olmuyor. Belli saatlerde. Eşleştirme sistemi rezalet. Eskisinden de kötü olmuş.

Bugün itibariyle kazandığım maçtan 19lp geliyor kaybettiğim maçtan 32lp gidiyor. Eşleştirme sisteminin rezaletliğine katılıyorum. Bunun sebebi olarak oyuncu sayısı azalması mı acaba diye düşünüyorum. Yine de çok saçma bi eşleştirme var.

Bugün itibarıyla kazandığım maçtan 19LP geliyor kaybettiğim maçtan 32LP gidiyor. Eşleştirme sisteminin rezaletliğine katılıyorum. Bunun sebebi olarak oyuncu sayısı azalması mı acaba diye düşünüyorum. Yine de çok saçma bir eşleştirme var.

Oyun o konuda eskisinden de kötü durumda. Eskiden EU da oynardım orada bile adam ölünce feed yapmadan lane tutuyordu.

Geri
Yukarı