Hangi kart kullanılmalı?

Mugen_

Hectopat
Uzun zamandır Papara kullanıyorum ama nadiren bi ekmeğini yiyebildim herhalde kampanya vs. açısından. Tüm ATM'lerle çalışmayı da bitirdiğinden kapatmayı düşünüyorum şu anda.
Papara, N Kolay, Nays, Tosla, Paycell.

Siz hangi kartları kullanışlı buluyorsunuz? Bu üstte söylediğim örnektekiler dışında da söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır Papara kullanıyorum ama nadiren bi ekmeğini yiyebildim herhalde kampanya vs. açısından. Tüm ATM'lerle çalışmayı da bitirdiğinden kapatmayı düşünüyorum şu anda.

Siz hangi kartları kullanışlı buluyorsunuz? Bu üstte söylediğim örnektekiler dışında da söyleyebilirsiniz.
Bonus,World.

Uzun zamandır Papara kullanıyorum ama nadiren bir ekmeğini yiyebildim herhalde kampanya vs. açısından. Tüm ATM'lerle çalışmayı da bitirdiğinden kapatmayı düşünüyorum şu anda.

Banka hesabı açabilirseniz banka hesabı açın. 18 yaş altına da açılıyor.
Ön ödemeli istiyorsanız Papara dışında Tosla iyidir.

Uzun zamandır Papara kullanıyorum ama nadiren bir ekmeğini yiyebildim herhalde kampanya vs. açısından. Tüm ATM'lerle çalışmayı da bitirdiğinden kapatmayı düşünüyorum şu anda.

İş Bankası'ndan ve hizmetlerinden memnunum.

-Maximum Genç Bankamatik Kartı (Türkiye İş Bankası).
-Akbank Kart.
Akbank berbattır hocam,ATM'leri çok kötü.
Kendimin 18 yaş altı Vakıfbank hesabım var öneririm.Mobil bankacılıkta var.

Akbank berbattır hocam,ATM'leri çok kötü.
Kendimin 18 yaş altı Vakıfbank hesabım var öneririm.Mobil bankacılıkta var.
Sistemsel açıdan ben de çok beğenmesem de kampanyaları çok başarılı. Vakıfbank'ta o kadar avantajlı kampanyalar yok. Ayrıca Vakıfbank'ın ATM'leri aşşırı eski. Akbank'ın tek sorunu(ATM konusunda), yeni model ATM'lerde bile kasabilecek bir arabirim yapması.

Geri
Yukarı