Hangi Kaspersky Programı İndirilmeli?

biryelek

Hectopat
Yıllardır Malwarebytes Anti-Malware kullanan birisiyidim ve değiştirmeye karar verdim. Seçimim Kaspersky oldu fakat Kaspersky sitesinde bir sürü program ve bir sürü özelliği ayırmış durumda en iyisi olan hangisi? :)

Sanırım en iyi özellikleri sunduğu programları, Total Security fakat indirme sayfasına geliyorum, Password Manager, VPN Secure Connection vb. bir sürü programlarını sunmuşlar.

https://kaspersky.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
416474

Hangileri sana lazımsa ona göre ürünü seçebilirsin.
Total Security, Anti-Virus ile Internet Security programlarının birleşimidir. Total Security eğer kurulmuyorsa Anti-Virus Tavsiyemdir.
Hocam değildir. Antivirüs başlangıç sürümüdür ve bazı özellikleri barındırır. Internet Security hem Antivirüs'teki özellikleri hem de fazladan birkaç özellik bulundurur. Total Security ise Internet Security'deki özellikleri hem de fazladan özellikler bulundurur. Tıpkı arabalardaki başlangıç paket ile full paket gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı